Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


METALLICA - impreza z okazji premiery płyty!

11 Listopada 2016

Universal Music Polska razem z Empikiem przygotowały wyjątkowe wydarzenia z okazji premiery płyty "Hardwired to Self - Destruct".


Legendarny zespoł Metallica wydaje swój 10 studyjny album. W nocy z 17 na 18 listopada w dwóch salonach Empik w Polsce odbędą się specjalne eventy połączone z nocną sprzedażą albumu.

Empik Junior (Warszawa) i Empik Silesia City Center (Katowice)
START: 23:00

Już od północy ruszy sprzedaż nowego albumu "Hardwired... To Self - Destruct". W Warszawie wystąpi zespół Alcoholica - najbardziej znany coverband Metalliki, który wykona zarówno utwory ze wszystkich płyt zespołu, łącznie z najnowszą. Odbędą się również projekcje koncertów Metalliki na dużym ekranie oraz konkursy i quizy z wiedzy o zespole - na zwycięzców czekają unikatowe nagrody, dostępne wyłącznie podczas eventu. Będą i goście specjalni, którzy uświetnią wydarzenie swoją obecnością.

Universal Music Polska / RM

Tagi: metallica
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.