Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Imagine Dragons pierwszym headlinerem OWF 2017!

13 Grudnia 2016

Pierwszym headlinerem przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival będzie zespół Imagine Dragons.


Orange Warsaw Festival ponownie zagości na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Przez dwa dni - 2 i 3 czerwca 2017 - dla warszawskiej publiczności zagrają najlepsi.

To będzie już dziesiąta edycja festiwalu od samego początku związanego z marką Orange i Warszawą. Pierwszym headlinerem jubileuszowego Orange Warsaw Festival jest amerykańska formacja Imagine Dragons. To zespół, który idealnie balansuje na przecięciu kilku gatunków: rocka, popu, elektroniki, a nawet hip hopu, przekraczając ich granice i wyciągając dla siebie to, co w nich najlepsze. Wystarczył im jeden singiel, by wręcz wyważyć drzwi do światowej ekstraklasy muzycznej. Ale byłoby też wielką niesprawiedliwością patrzeć na Imagine Dragons wyłącznie przez pryzmat "Radioactive".

Imagine Dragons powstali w roku 2008 w Provo w stanie Utah z inicjatywy Dana Reynoldsa. Pierwszy znaczący sukces grupy przyszedł już rok później i był właściwie dziełem przypadku. Imagine Dragons zastąpili w line-upie lokalnego festiwalu (w tym okresie przenieśli się już do Las Vegas) zespół, którego lider zachorował. To pozwoliło składowi zaprezentować się przed ponad 25 tysiącami osób. Doskonały występ i "marketing szeptany" zachwyconej publiki zrobiły swoje. O zespole zrobiło się głośno. W konsekwencji pod koniec 2011 roku podpisali profesjonalny kontrakt płytowy i ostatecznie uformowali swój skład: Dan Reynolds, Daniel Wayne Sermon, Ben McKee i Daniel Platzman.

Mają w dorobku dwa albumy studyjne: "Night Visions" z 2013 roku i "Smoke + Mirrors", który ukazał się dwa lata później. 2 czerwca po raz pierwszy zagrają w Warszawie, jako headliner Orange Warsaw Festival 2017!

Bilety na Orange Warsaw Festival 2017 są dostępne w sprzedaży na www.orangewarsawfestival.pl
Podobnie jak przy ostatniej edycji, fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach, a klienci Orange będą mogą skorzystać z 15% zniżki. Karnety Early Birds z rabatem dla klientów Orange kosztują 297 zł. Od 16 grudnia będą także dostępne specjalne pakiety łączone karnetów na Orange Warsaw Festival i Open'er Festival Powered by Orange w cenie 866 zł dla klientów Orange.

Alter Art / RM

Tagi: imagine dragons, orange warsaw festival 2017
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.