Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Omni mOdO zapowiadają album!

16 Marca 2017

Debiutancki album Omni mOdO zatytułowany "Tekturowy samolot" ukaże się już 8 kwietnia.


Zespół Omni mOdO można było poznać na jednym z wielu festiwali i przeglądów rockowych w Polsce. W ciągu 4 lat swojej działalności otrzymali ponad 40 nagród za występy live, zjeżdżając przy tym Polskę wzdłuż i wszerz. W ubiegłym roku zagrali na dużej scenie Przystanku Woodstock. Udział w festiwalu wywalczyli sobie drogą eliminacji jako zwycięzcy spośród ponad 700 zgłoszonych zespołów.

Publiczność rozgrzewał między innymi utwór "Tekturowy Samolot". Dziś to singiel, który zapowiada ich debiutancki album o tym samym tytule.

"Kiedy zastanawiałem się nad tekstem do tej piosenki, rozglądałem się po pokoju, w którym wtedy pracowałem i nagle na półce zobaczyłem "Tekturowy samolot" Andrzeja Stasiuka. Jego spojrzenie na świat niezwykle mnie inspiruje, ale tym razem właściwie sam tytuł spowodował, że tekst zaczął pisać się sam! W końcu to utwór o wolności i pasji - o rzeczach, bez których nie mógłbym tworzyć" - mówi Daniel Moszczyński, wokalista zespołu.

Piosence towarzyszy video, którego koncepcję i produkcję członkowie zespołu opracowali sami. Mimo to w klipie zobaczymy ich zaledwie przez chwilę. Główną rolę w teledysku zespół powierzył Januszowi Andrzejewskiemu, którego postać, zdaniem muzyków, wzmacnia przekaz tego utworu. Za reżyserię, zdjęcia i montaż odpowiadał Michał Jagiełło.

W skład albumu wejdzie 12 autorskich kompozycji będących kolażem riffowego, hard rockowego grania połączonego z funkiem, groovem, dynamicznymi scratchami i różnorodnym wokalem.

Skład zespołu:
Daniel Moszczyński - wokal, elektronika
Marcin Kaźmierczak - gitara
Adam Majewski - gitara basowa
Agnieszka Majewska - perkusja

materiały zespołu

Tagi: omni modo
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.