Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


HURTS - nowa płyta!

7 Czerwca 2017

Nowy album formacji zatytułowany "Desire" trafi do sprzedaży 29 września.


Grupa Hurts ogłosiła właśnie szczegóły dotyczące nowej płyty i trasy koncertowej. Czwarty w karierze krążek zespołu, "Desire", ukaże się nakładem Sony Music. W listopadzie zobaczyć ich będzie można w Polsce aż dwa razy.

W tym roku mija już 7 lat od kiedy Europę opanował hit "Wonderful Life" z ich debiutanckiej płyty "Happiness". Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej ‘dochodowych' zespołów brytyjskich ostatniej dekady.

Płytę "Desire" promuje singiel "Beautiful Ones", któremu towarzyszy przejmujący i prowokujący videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=LmVAaID4H7w
Wywołujący skrajne emocje obraz jest ‘świętowaniem indywidualności' - nie brak w nim skrajnych emocji, od nienawiści, miłości, brutalności po piękno.

W październiku zespół wyruszy w swoją największą dotychczasową trasę koncertową obejmującą w 10 tygodni prawie 30 występów. W Polsce Hurts zobaczymy 19 listopada w Poznaniu (hala MTP2 Nr. 2) i 21 listopada w Warszawie (Torwar).

Sony Music Polska / RM

Tagi: hurts
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.