Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Asaf Avidan - jesienne koncerty w Polsce!

21 Lipca 2017

Artysta wystąpi 29 listopada w Krakowie, 30 listopada w Warszawie i 1 grudnia w Poznaniu.


Oto 10 faktów, które powinien znać każdy uczestnik jesiennych koncertów:

1. Największą popularność Asaf Avidan zawdzięcza remiksowi swojego utworu "One Day / Reckoning Song", autorstwa niemieckiego DJ-a Wankelmuta, do produkcji którego początkowo nie chciał dopuścić. Od momentu premiery remiks doczekał się niespełna 200 milionów wyświetleń na portalu YouTube.

2. Artysta jesienią powróci do Polski na trzy koncerty. Pierwszy odbędzie się 29 listopada w Krakowie w klubie Studio. Kolejny, dzień później w warszawskiej Stodole. Ostatni występ odbędzie się 1 grudnia w poznańskim CK Zamek. Bilety na te koncerty są już w sprzedaży.

3. Obecnie Asaf Avidan ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, wydane w ramach projektu "Asaf Avidan & The Mojos", jak również dwa krążki solowe.

4. Avidan zainteresował się muzyką tuż po zakończeniu wieloletniego związku w 2005 roku. Podczas nagrywania pierwszej płyty chciał wyrazić swoje emocje nie tylko w melodii czy tekstach, ale także w głosie.

5. Najnowsza, autorska płyta artysty - "The Study On Falling" - ujrzy światło dzienne na początku listopada 2017. Album artysty zapowiada singiel o tym samym tytule.

6. Avidan posiada cztery tatuaże. Na jednym ramieniu ma koguta i kotwicę, a na drugim - kruka i kompas. Tatuaże mają symbolizować dwubiegunowość, reprezentować sprzeczności, które towarzyszą artyście w życiu.

7. Artysta urodził się w Jerozolimie, jako syn dyplomatów Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela. Cztery lata swojego dzieciństwa spędził na Jamajce.

8. Podczas pobytu Avidana we Włoszech w 2013 roku, lokalny dom mody Manueli Mariotti zaprezentował kolekcję odzieży marki Dondup inspirowaną muzyką artysty.

9. Dotychczas artysta wystąpił w Polsce osiem razy, w tym trzykrotnie w Klubie Stodoła. Każdy z występów cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów.

10. Wokalista, za sprawą unikatowej barwy głosu, często porównywany jest do takich artystów jak Robert Plant czy Janis Joplin.

Bilety na koncert w Warszawie:
Stojące - 129 PLN
Siedzące - 169 PLN

Bilety na koncert w Krakowie:
Stojące - 129 PLN

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

Klub Stodoła / RM

Tagi: asaf avidan
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.