Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


LAIBACH - nowy klip i koncert w Polsce!

2 Listopada 2017

19 listopada zespół wystąpi we wrocławskim klubie Stary Klasztor.


Trasa koncertowa zespołu LAIBACH zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji grupa opublikowała nowy klip, który powstał do utworu "Vor Sonnen-Aufgang". Video można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=9CG0KPy4aek&feature=youtu.be

Teledysk wyreżyserował Tomislav Gangl. Nagranie powstało podczas wyjątkowego występu w the Vatroslav Lisinski Concert Hall w Zagrzebiu. Na scenie, oprócz zespołu, pojawiła się RTV Slovenia Symphony Orchestra.

14 czerwca, pod szyldem wytwórni Mute, ukazał się następca "SPECTURE" (2014 r.) - "Also Sprach Zarathustra". Muzyka, która znalazła się na płycie, w pierwotnej wersji powstała z myślą o produkcji teatralnej "Thus Spoke Zarathustra" (Also Sprach Zarathustra) opartej na filozoficznej powieści Friedricha Nitzsche'go o tym samym tytule. Sztuka miała swoją premierę w marcu 2016 r. na deskach teatru the Anton Podbevšek Theatre (APT) w Novo Mesto w Słowenii. "Also Sprach Zarathustra" jest uaktualnioną wersją muzyki skomponowanej do spektaklu.

Mystic Production / RM

Tagi: laibach
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.