Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Koncert siedleckiego zespołu Upstream już 12 marca na scenie klubu Progresja w Warszawie!

10 Marca 2011

W najbliższą sobotę (12 marca) w ramach organizowanego przez warszawski klub Progresja cyklu koncertów, pod hasłem "Otwarty Marzec" zaprezentują się kolejne młode, aspirujące kapele.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Na szczególną uwagę zasługuje siedlecki zespół Upstream, istniejący od 2005. Cieszy się on ogromną popularnością na lokalnej scenie rockowej i skupia wokół siebie wierną publiczność, podbijając jednocześnie w zawrotnym tempie serca kolejnych fanów. Ich muzyka to energiczny, gitarowy rock w najlepszym wydaniu. Dynamiczne a zarazem melodyjne utwory, przywodzą na myśl charakterystyczne, amerykańskie brzmienie. W twórczości zespołu znaleźć można klimatyczne, rockowe ballady jak i trochę ostrzejsze kawałki. Z pewnością znajdą coś dla siebie nie tylko miłośnicy klasycznego rocka ale też zwolennicy nieco lżejszej muzyki. Dodatkowym atutem zespołu są różnorodne tematycznie teksty, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Wszystko to utrzymane w ciepłej, optymistycznej stylistyce w połączeniu z różnorodnymi tematycznie tekstami, (w języku polskim i angielskim) tworzy mieszankę wybuchową, która silnie oddziałuje na odbiorców - niezależnie od wieku.

Zespół Upstream ma w swoim dorobku mnóstwo koncertów poprzedzających występy cenionych gwiazd polskiej sceny rockowej takich jak TSA, Coma, Źródło czy Oddział Zamknięty oraz nagranie debiutanckiego albumu, którego ukazanie się zwiastuje zrobiony z rozmachem klip do utworu "Skrzydła", cieszący się już teraz samymi pozytywnymi opiniami na kanale YouTube. Gościnnie można usłyszeć w nim aranżację wybitnego polskiego skrzypka - Michała Jelonka, znanego m.in. z Ankh czy Huntera. Choć praca w studio nie jest im obca, to właśnie na scenie muzycy zespołu Upstream rozwijają tytułowe skrzydła.
To poprzez żywy, namacalny kontakt z publicznością wytwarza się energia, dobrze znana fanom zespołu. Przyszła pora, by podzielić się tą energią z Warszawą...Polską... i resztą świata.

Na koncercie wystąpią również dwa obiecujące zespoły z Olsztyna. Fade Out i Rewizor

Fade Out - W swej twórczości łączą elementy rocka, jazzu, funku a nawet folku czy popu. Co ciekawe - stawiają na czysto instrumentalny przekaz. Nie usłyszymy w ich utworach wokalu ale perkusję, gitarę basową , instrumenty klawiszowe, gitarę elektryczną oraz wysuwające się na pierwszy plan skrzypce. Można więc z czystym sumieniem powiedzieć, że z publicznością rozumieją się bez słów...

Rewizor to zespół acid - bluesowy. Nie owijają w bawełnę. Grają prosto, szczerze, z serca - chciałoby się rzec "krótko i na temat". Na scenie się nie oszczędzają. Bije od nich autentyczność i pozytywna energia, co z pewnością zaprezentują podczas sobotniego występu w Progresji.

Materiały prasowe - Joanna Kobus / Marcin Szyszka

Tagi: upstream, rewizor, fade out
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.