Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Anita Lipnicka - koncert w Stodole!

9 Listopada 2017

Artystka wraz z zespołem The Hats wystąpi w warszawskiej Stodole już 17 listopada.


Koncert Lipnickiej w Stodole odbędzie się w dniu premiery jej najnowszego albumu "Miód i dym". Fani artystki usłyszą zarówno premierowy materiał, jak i największe jej przeboje. Na scenie wokalistce towarzyszyć będzie formacja The Hats oraz zaproszeni goście: Tomek Makowiecki, Ralph Kaminski, Fismoll

Płytę "Miód i dym" promują dwa znakomicie przyjęte przez fanów utwory - "Ptasiek", który jesienią 2016 roku przez wiele tygodni nie schodził z czołówki Trójkowej Listy Przebojów oraz utwór "Z miasta", który zadebiutował w rozgłośniach 14. lipca i od tej pory utrzymuje się w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Nad produkcją albumu "Miód i dym" czuwała sama Lipnicka, do spółki z realizatorem dźwięku Łukaszem Olejarczykiem, z którym wspólnie wyprodukowali rok temu "Ptaśka". - Będzie korzennie, vintage'owo, z echem bluesa, country oraz folku ze złotych lat hipisowskich. W tekstach dużo odniesień do przyrody - wszystko za sprawą krajobrazów, klimatu, jaki towarzyszy nam podczas tworzenia w środku lasu, nad jeziorem... Z daleka od zgiełku miasta."

17 listopada w Stodole nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom Anity Lipnickiej, chociażby z niezapomnianego, grudniowego koncertu w 2016.

Na scenie towarzyszyć będzie artystce formacja The Hats, którą tworzą: Bartosz Niebielecki - bębny, Kamil Pełka - bas, Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka - gitary.

Anita Lipnicka & The Hats
Goście specjalni: Tomek Makowiecki, Ralph Kaminski, Fismoll

17 listopada 2017
Warszawa, Klub Stodoła


Bilety:
Przedsprzedaż: Kat.I (siedzące) - 69 pln, Kat.II (siedzące) - 59 pln
W dniu koncertu: Kat.I (siedzące) - 79 pln, Kat.II (siedzące) - 69 pln

Do kupienia:
Kasa klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Klub Stodoła / RM

Tagi: anita lipnicka & the hats
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.