Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


THIRTY SECONDS TO MARS - nowy klip!

11 Listopada 2017

Najnowszy singiel zatytułowany "Walk On Water" to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego "A Day in the Life of America".


Film "A Day in the Life of America" został zrealizowany podczas tegorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe. Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach - to prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA.

Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku, w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

"Walk On Water": https://www.youtube.com/watch?v=44NYFvhXmW8&mc_cid=207d55f7db&mc_eid=2bd762a960

Thirty Seconds To Mars to fenomen na rockowej scenie. Z czterema albumami studyjnymi w dyskografii i licznymi nagrodami (m.in. MTV Awards, Billboard Music Award), zespół Jareda Leto od lat pozostaje na topie. Miliony sprzedanych płyt i single z czołówki światowych list przebojów zapewniły muzykom wyprzedane trasy koncertowe obejmujące największe areny na świecie. Zespół aktualnie pracuje nad piątym albumem studyjnym - szczegóły już wkrótce!

Zespół Thirty Seconds To Mars wystąpi 18 kwietnia 2018 roku w Atlas Arena w Łodzi.

Universal Music Polska/ RM

Tagi: thirty seconds to mars
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.