Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


HURTS - podpisywanie płyty w Warszawie!

11 Listopada 2017

Spotkanie z polskimi fanami odbędzie się 20 listopada w warszawskim Empiku.


Najnowsza trasa po Polsce - zaplanowana na 19 i 21 listopada (odpowiednio: Poznań i Warszawa) cieszy się dużą popularnością, w sprzedaży zostały już ostatnie bilety na oba koncerty. Także najnowszy singiel grupy "Ready To Go" radzi sobie świetnie u nas w radio - aktualnie jest 3. najczęściej odtwarzanym utworem w Polsce.

Okazją do świętowania sukcesów Hurts będzie ogłoszone spotkanie z polskimi fanami, które odbędzie się w poniedziałek 20 listopada o godzinie 17 w salonie EMPIK w warszawskiej Arkadii (sprawdz wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/324297454715811).

Uwaga: ze względu na ograniczony czas, zespół będzie podpisywał tylko najnowszy album "Desire" ze wspomnianym hitem "Ready To Go" a także - "Beautiful Ones" - z którym wystąpili w Warszawie w maju tego roku w programie Idol.

Sony Music Polska/ RM

Tagi: hurts, empik
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.