Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Gogol Bordello na 3. koncertach Polsce!

17 Listopada 2017

Zespół wystąpi 25 listopada w Poznaniu, 26 listopada w Warszawie i dzień później w Krakowie.


Europejska odsłona najnowszej trasy koncertowej Gogol Bordello rozpocznie się już 24 listopada w Berlinie. Koncert zaplanowany w niemieckiej sali Huxley's Neue Welt został całkowicie wyprzedany. W Polsce koncerty odbędą się kolejno w: Poznaniu (MTP2), Warszawie (Klub Stodoła) oraz Krakowie (Klub Studio). Gościem specjalnym wydarzeń będzie formacja Lucky Chops. Po występach w Polsce Eugene Hütz wraz z ekipą wrócą na koncert do Niemiec, a następnie wystąpią m.in. w Austrii, Chorwacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Belgii oraz we Francji.

Podczas trzech występów w Polsce Gogol Bordello promować będzie swój najnowszy album "Seekers and Finders". Fani zespołu znajdą na płycie to wszystko za co kochają zespół, a więc skrzypce, akordeon, dęciaki, ale oczywiście nie zabraknie klasycznego, rockowego instrumentarium.

Bilety w cenie 135 zł dostępne w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

Klub Stodoła / RM

Tagi: gogol bordello
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.