Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


MARILYN MANSON w czerwcu w Polsce!

20 Listopada 2017

Marilyn Manson i Stone Sour wystąpią w warszawskim Torwarze 13 czerwca przyszłego roku.


Marilyn Manson to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej. Nietuzinkowy, nieprzewidywalny, charyzmatyczny. Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem - to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów - ikoną. Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszechczasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem "Heaven Upside Down", który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie STONE SOUR.
Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku. Najnowszy krążek zespołu nosi nazwę "Hydrograd". "Naszym jedynym celem było stworzenie czadowego, rock and rollowego albumu"- mówi Corey Taylor. "Wyluzujmy, pozwólmy piosenkom odwalić robotę i stworzyć najlepszą rock and rollową playlistę, jaka kiedykolwiek powstała".

Stone Sour tworzą: Corey Taylor (wokal), Josh Rand (gitara), Roy Mayorga (perkusja), Johny Chow (bas) i Christian Martucci (gitara).


MARILYN MANSON
special guest: STONE SOUR

13 czerwca 2018
Warszawa, Torwar


Bilety w cenie 169 zł dostępne są na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Live Nation / RM

Tagi: marilyn manson, stone sour
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.