Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


THREE DAYS GRACE zapowiadają nowy album!

31 Stycznia 2018

Nowa płyta formacji zatytułowana "Outsider" trafi do sprzedaży 9 marca.


Pierwszym singlem jest utwór "The Mountain": https://www.youtube.com/watch?v=XblV5A1PlDo

Klip do singla "The Mountain" kręcony był na ringu walk UFC (amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki) a przed kamerą obejrzeć można jedną z gwiazd tego sportu - Mishę Cirkunova.

Basista Brad Walst: "Dla mnie 'Outsider' reprezentuje poszukiwanie własnego miejsca na Ziemi. Świat coraz częściej wydaje się szalony, chcemy od niego uciec. Nasz zespół dalej robi, to co robił najlepiej i nie oglądamy się do tyłu czy na innych - to właśnie motyw przewodni nowej płyty". Jak mówią - tak zrobili: komfortowe studio nagrań zamienili na przerobiony na salę prób garaż Brad, gdzie 2 godziny jazdy od Toronto powstawał materiał na nową płytę. Gdy kompozycje nabrały kształtu, do grupy dołączył producenci Gavin Brown i Howard Benso, inżynier dźwięku Mike Plotnikoff a cały materiał zmiksował Chris Lord-Alge. "Takiego dream-teamu nie udało nam się skompletować od czasów ‚One-X'" chwali się Neil Sanderson (perkusja).


Tagi: three days grace
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.