Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Thirty Seconds To Mars zapowiadają nową płytę!

21 Lutego 2018

Piąty album studyjny formacji Jareda Leto trafi do sprzedaży 6 kwietnia.


Przy okazji zespół zapowiedział trasę po Ameryce Północnej. Seria występów pod hasłem "The Monolith Tour" rozpocznie się 6 czerwca w Toronto. W roli supportu w poszczególnych miastach wystąpią Walk The Moon, K.Flay, MisterWives, Joywave oraz Welshly Arms.

W Polsce Thirty Seconds To Mars wystąpią dwukrotnie: 18 kwietnia w Łodzi (Atlas Arena) oraz 29 sierpnia w Krakowie (Tauron Arena).

Więcej informacji na: https://www.livenation.pl/artist/thirty-seconds-to-mars-tickets

Grupa Thirty Seconds To Mars niedawno zaprezentowała nagranie "Dangerous Night", które jest następcą odnoszącego sukcesy pierwszego singla z nachodzącej płyty, "Walk On Water". Numer spędził 5 tygodni na szczycie zestawienia Billboard's Rock Airplay Chart, 4 tygodnie na 1. miejscu Mediabase Alternative Chart i znajduje się w top 40 głównej listy przebojów Billboardu. Dzięki współpracy ze sportowym kanałem ESPN, piosenkę "Walk On Water" wykorzystano także w relacjach z rozgrywek futbolu uniwersyteckiego.

Oficjalny teledysk, który towarzyszy utworowi "Walk On Water" to jednocześnie zapowiedź dokumentu "A Day in the Life of America". Film nakręcono jednego dnia - 4 lipca 2017 roku - we wszystkich 50 stanach, a także w Dystrykcie Kolumbii i Portoryko. Nad dziełem pracowały 92 profesjonalne ekipy filmowe. Ponadto w dokumencie wykorzystano 10 000 ujęć nadesłanych przez fanów oraz fragmenty wiadomości telewizyjnych i wpisów z mediów społecznościowych. Za kamerą "A Day in the Life of America" stanął Jared Leto. Jego obraz to próba ukazania historycznego porteru Ameryki w ciągu jednego dnia.

Muzycy Thirty Seconds To Mars zachęcają fanów, by wciąż dyskutowali ten temat tego, czym jest dla nich Ameryka, zamieszczając w sieci swoje przemyślenia i zdjęcia opatrzone hashtagiem #WhatAmericaMeansToMe.

Universal Music Polska / RM

Tagi: thirty seconds to mars
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.