Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Już w listopadzie Sting i Shaggy wystąpią w Polsce!

9 Października 2018

Przypominamy, że zaplanowane na jesień dwa wspólne występy artystów odbędą sie 17 listopada w Łodzi oraz 19 listopada w Gdańsku.


Po świetnej letniej trasie europejskiej oraz koncertach w Stanach jesienią, Sting i Shaggy powrócą do Europy, by zagrać m.in. dwa koncerty w Polsce.

Sting i Shaggy zagrają 17 listopada w Atlas Arenie w Łodzi oraz 19 listopada w ERGO ARENIE w Gdańsku. Artyści będą promować wspólny album "44/876", który zebrał niesamowite ciepłe przyjęcie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. W Polsce krążek ma już status złotej płyty.
Bilety na oba koncerty można kupić na stronie LiveNation.pl.

Podczas trasy koncertowej 44/876 do Stinga i Shaggy'ego dołączą muzycy Stinga: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja) i Rufus Miller (gitara) oraz członkowie zespołu Shaggy'ego: Melissa Musique (wokalistka wspierająca), Gene Noble (chórki) i Kevon Webster (instrumenty klawiszowe).

Live Nation / RM

Tagi: sting, shaggy
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.