Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Jean Michel Jarre - bilety już w sprzedaży!

17 Marca 2011

Ruszyła sprzedaż biletów na listopadowe koncerty Jean Michel Jarre'a!

Fot. Christine Ferreira
Fot. Christine Ferreira

Bilety są już do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl. Po fenomenalnych, wyprzedanych zeszłorocznych koncertach Jean Michel Jarre'a w naszym kraju, artysta ponownie odwiedzi Polskę, ale tym razem wystąpi u nas z nowym programem, w ramach nowego tournee. 13 listopada 2011 r., zagra w Katowicach (Spodek), dzień później wystąpi na warszawskim Torwarze, a 15 listopada w Bydgoszczy, (Hala Łuczniczka). Jarre zapowiada, że będą to najbardziej spektakularne koncerty w całej jego karierze! Będzie to jedyne w swoim rodzaju przeżycie dla wszystkich fanów artysty i aby w pełni doświadczyć koncertowej magii, Jarre zdecydował się powrócić do konceptu "wszystko-w-jednym-show", łącząc ostatnie osiągnięcia w dziedzinie technologii dźwięku, oświetlenia oraz efektów specjalnych w jedną niezapomnianą całość.


Ceny biletów: w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Katowice:

Loża - 500/ 550 zł

Sektor czerwony H J i balkon H J - 250/ 270 zł

Sektory czerwone i niebieckie (do X rzędu) - 175/190 zł

Sektory niebieskie (od XI rzędu) - 155/170 zł

Sektory zielone (E, F, G, K, L, M) - 200/ 220 zł

Sektory zielone H i J - 250/ 270 zł

Płyta A i C - 200/ 220 zł

Płyta B - 250/ 270 zł


Warszawa

Loża, S1, T1 - 500/ 550 zł

Płyta (środek) - 300/330 zł

Płyta (boki) - 250/270 zł

I kategoria - 220/ 235 zł

II kategoria - 200/215 zł

Bydgoszcz

I kategoria - 450/ 500 zł

II kategoria - 195/215 zł

III kategoria - 175/ 190 zł

IV kategoria - 160/170 zł

Płyta (środek) - 195/215 zł

Płyta (boki) - 175/ 190 zł

JEAN MICHEL JARRE

13.11.11 - Katowice, Spodek, godz. 20.00

14.11.11 - Warszawa, Torwar, godz. 20.00

15.11.11 - Bydgoszcz, Hala Łuczniczka, godz. 20.00


Otwarcie bram: godz. 18.30

Jean Michel Jarre to obecnie jedna z najbardziej znamienitych postaci współczesnej kultury, artysta, który jest pionierem muzyki elektronicznej i zarazem jej największym popularyzatorem. Pierwszym albumem, który przyniósł kompozytorowi oszałamiający sukces, był "Oxygene" z 1976 r., płyta ta znalazła ponad 18 mln nabywców. Takie albumy jak "Oxygene", "Equinoxe", "Magnetic Fileds", "Zoolook", "Rendez- Vous: czy "Waiting For Cousteau" okazały się ogromnym sukcesem i sprzedano ponad 80 milionów tych płyt na całym świecie.

Koncerty Jarre'a cieszą się niesamowitą wręcz popularnością i artysta ten kilkukrotnie ustanawiał rekordy Guinnessa pod względem liczby zgromadzonych fanów. W 1997 r. , moskiewski występ Jarre'a zgromadził 3,5 mln ludzi, w 2005 r. artysta dał niezapomniany koncert "Przestrzeń wolności" na terenie Stoczni Gdańskiej, dla upamiętnienia 25-ej rocznicy powstania Solidarności. Koncerty Jarre'a odbywały się w wyjątkowych miejscach, w niesamowitych kontekstach: w post - maowskich Czerwonych Chinach, w Teksasie we współpracy z NASA po tragedii Challengera, we francuskim Lyonie na powitanie Jana Pawła II, pod egipskimi piramidami, przy obchodach wejścia w nowe tysiąclecie. Jarre ze swoimi widowiskami zwiedził już cały świat i bez względu na to, na jakiej szerokości geograficznej prezentował swoje show, wszędzie występy te gromadziły tłumy zachwyconych fanów.

W latach 2009 - 2010 po raz pierwszy w swojej karierze artysta wyrusza na światową trasę koncertową. W trakcie ponad 100 zaplanowanych występów Jarre daje słuchaczom wyjątkową okazję do doświadczenia jego talentu na żywo - areny systematycznie wypełniały się po brzegi wyjątkowo zróżnicowaną publicznością. W ramach tej trasy, w listopadzie zeszłego roku artysta dał cztery fenomenalne koncerty przed polską piblicznością, 11 listopada wystąpił w gdańskiej Ergo Arenie, 13 listopada - w Płocku, a w ciągu kolejnych 2 dni: we Wrocławiu i w Rzeszowie.

A już w listopadzie Jean Michel Jarre ponownie zaprosi polską publiczność w podróż do swojego niezwykłego świata. W listopadzie artysta pojawi się trzykrotnie w Polsce w ramach nowego tournee i jeżeli ktoś sądził, że najbardziej spektakularne show ma już za sobą, to już powinien rezerwować sobie czas na listopadowe koncerty Jean Michel Jarre'a!

Niesamowicie ekspresyjne widowiska tego charyzmatycznego artysty, tworzy niezwykły mariaż syntezatorów analogowych, ogromnych ekranów projekcyjnych HD, ekscytującej scenografii laserów i świateł, a wszystko to przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii cyfrowej. Jarre zrewolucjonizował pojęcie koncertu, kreując właśnie takie spektakularne, dźwiękowo - muzyczne pejzaże. Jak sam artysta tłumaczy - "Chcę, aby ludzie zobaczyli moją muzykę. Nie przekazuję w słowach żadnej opowieści, pragnę tylko, aby ludzie zatopili się w zmysłowym doświadczeniu i aby pozwolili zabrać się swojej wyobraźni, dokądkolwiek ich ona powiedzie". Na koncertach Jarre'a będzie można doświadczyć na żywo elektronicznej magii mistrza, artysta zagra utwory z swoich najważniejszych albumów, a wykona je przy użyciu oryginalnych analogowych syntezatorów oraz legendarnej laserowej harfy. Będzie to niezapomniane przeżycie, którego doświadczyć będzie można niemal wszystkimi zmysłami. Jeszcze lepsze, bardziej ekscytujące i spektakularne widowisko, zapraszamy gorąco!

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl

Materiały prasowe - Metal Mind Productions / Marcin Szyszka

Tagi: jean michel jarre
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.