Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


NECKBREAKER'S BALL IV - trasa z Dark Tranquillity w roli gwiazdy zawita w listopadzie do Polski!

11 Kwietnia 2011

Obłędny metalowy bal na złamanie karku odbędzie się w warszawskim klubie Progresja w czwartek 17 listopada 2011 r. - to jedyny polski przystanek jesiennej europejskiej trasy NECKBREAKER'S BALL IV w niespotykanie mocnym składzie: DARK TRANQUILLITY (Szwecja), ELUVEITIE (Szwajcaria), DEATH ANGEL (Stany Zjednoczone), VARG (Niemcy), MERCENARY (Dania), OMNIUM GATHERUM (Finlandia)!
www.neckbreakersball.com

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

DARK TRANQUILLITY to legendarni współtwórcy tzw. szkoły goeteborgskiej melodyjnego death metalu. Ostatni raz zagrali w Polsce w 2002 r., a więc ich jedyny występ u nas w ramach NECKBREAKER'S BALL IV będzie wielkim rarytasem, na który już szykują się tłumy fanów. Ostatnim wydawnictwem zespołu, jakie pojawiło się na rynku, jest płyta pt. "We Are the Void" z początku 2010 r.
www.darktranquillity.com
www.youtube.com/watch?v=gkqHj9Q8thw

Po kilku odwiedzinach naszego kraju w 2010 r. dla Helwetów z ELUVEITIE będzie to jedyny w 2011 r. występ w Polsce, gdzie są bardzo lubiani i zawsze niecierpliwie oczekiwani. Świetny folk death metal z użyciem bogatego instrumentarium, w którym poza ekwipunkiem typowym dla ciężkiego rocka znajdują się m.in. dudy, flety i lira korbowa stawia ELUVEITIE pośród mistrzów gatunku. Z najnowszej płyty - "Everything Remains As It Never Was" z początku 2010 r. - pochodzi utwór pt. "Thousandfold" opatrzony teledyskiem, zdjęcia do którego kręcono w Polsce, w okolicach Opola.
www.eluveitie.ch
www.eluveitie.pl
www.youtube.com/watch?v=kb8WGig0MLU


NECKBREAKER'S BALL IV
czw. 17 listopada 2011 r.
Progresja, ul. Sylwestra Kaliskiego 15a, 01-476 Warszawa
Wstęp: 17:00, start: 18:00
Bilety: 99 PLN w przedsprzedaży, 120 PLN w dniu koncertu, dostępne w sieci Eventim i ich placówkach w całej Polsce (pełna lista tych miejsc na Eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, EMPiK, a także w klubie Progresja

Organizator: Agencja MA-IN
Promocja: Fantom Media

Materiały prasowe - Fantom Media / Marcin Szyszka

Tagi: neckbreaker's ball iv, dark tranquillity, eluveitie, death angel, varg, mercenary, omnium gatherum
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.