Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Black Label Society ponownie w Polsce!

15 Kwietnia 2011

Z radością informujemy, że w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania fanów, Black Label Society ponownie odwiedzi Polskę! Po fenomenalnym, wyprzedanym koncercie zespołu, jaki odbył się w warszawskiej Stodole 9 marca, Black Label Society zdecydował się na jeszcze jeden występ w naszym kraju, który odbędzie się już 28 czerwca, w krakowskim klubie Studio. Bilety w sprzedaży już od jutra, 15 kwietnia, od godz. 10.00!

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Zakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hendrixem, posiada wzmacniacze Marshalla sygnowane swoim nazwiskiem.

Zakk swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat, kiedy w 1986 roku dołączył jako gitarzysta do Ozzy'ego Osbourne'a. Wkrótce okazało się, że nie tylko znakomicie radzi sobie z gitarą, ale także i z komponowaniem nowych utworów. Współpracował z Osbournem m.in.. przy płytach "No Rest For The Wicked", "No More Tears" czy "Ozzmosis". Artysta wydał także jeden krążek z projektem Pride & Glory, album solowy, a przede wszystkim - nagrywa płyty z grupą Black Label Society.

Zespół zadebiutował krążkiem "Sonic Brew", który swoją premierę miał w 1999 r., do tej pory ukazało się 8 studyjnych płyt Black Label Society, z czego ostatnia - "Order Of The Black", wydana została w sierpniu, zeszłego roku. Sam Zakk Wylde zapewniał, że jest to "najcięższy i najseksowniejszy" materiał w historii grupy.

Album nagrany został w składzie: Will Hunt (dr), John DeServio (b), Nick Catanese (g) oraz naturalnie sam mistrz ceremonii - Zakk Wylde. I właśnie w takim składzie, we wrześniu grupa wyruszyła promować swój najnowszy krążek najpierw w Stanach, a następnie formacja przeniosła się na Stary Kontynent. A już 28 czerwca grupa ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności! Formacja dotychczas dwukrotnie gościła w naszym kraju, w czerwcu 2005 r., zespół dał niezapomniane show w warszawskiej Stodole, a w marcu tego roku, powtórnie poajwił się w Warszawie, gdzie zagrał wyprzedany koncert w tym samym klubie. I tym razem na pewno nie zabraknie ani emocji, ani dobrego gitarowego grania,

BLACK LABEL SOCIETY

28.06.11 - Kraków, Studio, godz. 20.00

Wejście od godz. 19.00

Ceny biletów:
W przedsprzedaży:100 zł
W dniu koncertu: 120 zł

Bilety w sprzedaży od piątku, 15 kwietnia, od godz. 10.00!

www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl,

Materiały prasowe - Metal Mind / Marcin Szyszka

Tagi: black label society
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.