Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Premiery w Jimmy Jazz Records

27 Stycznia 2010

W tym roku Jimmy Jazz Records szykuje się do wydania kilku nowych albumów.

The Analogs - "Taniec Cieni"  start 13 lutego. Album ukaże się na CD oraz na winylu w 2 wersjach kolorystycznych w edycji limitowanej. Pierwszy singiel "Halucynacje" już w rozgłośniach radiowych.

Alians - Najnowszy album legendy krajowego undrgroundu, grupy ALIANS zatytułowany "Egzystencjalna rzeźnia" jest już niemal gotowy do wydania. Premiera krążka przewidziana jest na marzec... Ostania płyta Aliansów ukazała się 7 lat temu.

Partia - Wytwórnia Jimmy Jazz Records została właścicielem wszystkich praw do albumów legendarnej, warszawskiej Partii, wcześniejszej formacji lidera Komet - Lesława. Wszystkie krążki Partii z czasem doczekają się wznowienia w naszym katalogu ale zanim to nastąpi do fanów dotrze specjalne wydawnictwo winylowe stanowiące coś na wzór podsumowania całego dorobku legendy warszawskiego undergroundu.

Specjalne limitowane wydanie "The best of Partia" na winylu planowane jest jest późną wiosną 2010.

KOMETY - Od jesieni ubiegłego roku Lesław i spółka pracują w warszawskim studio Serakos nad nowym albumem KOMET. Płyta o tytule "Luminal" dotrze do fanów po wakacjach, ale już wkróce pierwszy singiel zapowiadający krążek pojawi się w rozglośniach radiowych w całej Polsce.

jjr

Tagi: the analogs, alians, partia, komety
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.