Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Legendarny Masturbator wraca specjalnie na Festiwal w Jarocinie!

9 Maja 2011

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż ostatnim ogłoszonym zespołem jaki pojawi się w Jarocinie podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (15-17 lipca) będzie legendarna formacja Masturbator! To bez wątpienia najważniejsza reaktywacja na polskiej scenie w tym roku!

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Łukasz Minta, współwłaściciel Agencji Go Ahead, opowiada: "Rozmowy trwały niezwykłe długo. Z pełnym przekonaniem mogę uznać, iż były to jedne z najtrudniejszych negocjacji przeprowadzonych przeze mnie odkąd zająłem się pracą w branży muzycznej. Podziały i konflikt między Mayhemem i Vithorem zaszły już tak daleko, że miałem chwile dużego zwątpienia w to, że kiedykolwiek staną oni obok siebie na jednej scenie. Nie wyobrażałem sobie jednak, by podczas tegorocznego Festiwalu zabrakło występu Masturbatora. Kilka całonocnych rozmów, setki maili, tysiące telefonów - to wszystko sprawiło, że lody stopniowo zaczynały topnieć."

Vithor, wokalista zespołu dodaje: "Ostatecznie szalę przeważyła wspólna czarna msza. Okazało się, że nie ma takiego konfliktu, którego nie potrafiłby złagodzić mały rytualny mord i kielich zdrowej czerwonej krwi. W efekcie topór wojenny został zakopany, a ja z dumą mogę potwierdzić, iż w Jarocinie grupa Masturbator zagra pierwszy występ od czasu rozpadu!"

Przypomnijmy, że poza Masturbatorem w Jarocinie pojawią się między innymi formacje Apocalyptica, Anti Flag, Bad Religion, The Subways, Dżem, Myslovitz czy Happysad. Bilety oraz karnety już w sprzedaży na ticketpro.pl oraz eventim.pl, a także w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz punktach poznańskich: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop oraz Gazeta Cafe.

Materiały prasowe - Go-Ahead / Marcin Szyszka

Tagi: jarocin festival 2011, masturbator
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.