Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Jimmy Bowskill Band zagra przed Wishbone Ash

28 Stycznia 2010

Przed koncertami Wishbone Ash publiczność rozgrzeje wschodząca gwiazda bluesa The Jimmy Bowskill Band. Wishbone Ash wraz z supportem wystąpią już 16 lutego w warszawskiej Proximie i 17 lutego w poznańskim Eskulapie.


Jimmy Bowskill to 18-letni gitarzysta i wokalista, który pomimo swojego wieku ma na koncie 3 wydawnictwa i występy obok takich gwiazd jak Deep Purple, Jeff Healey czy Garth Hudson.  Talent Jimmy'ego został odkryty gdy jako 11 letni chłopiec grał na gitarze przed jednym z bluesowych klubów w Toronto. Od tego momentu stał się stałym artystą supportującym artystów występujących na scenie klubu, a w krótkim czasie świat ujrzało jego pierwsze wydawnictwo.

Nominacja do nagrody Juno za najlepszy bluesowy album (2005 rok) pozwoliła mu zaistnieć w szerszej świadomości fanów gitarowego grania. Koncertów Jimmy'ego można było posłuchać na wielu znaczących festiwalach, m.in. The Montreal International Jazz Festival, The Mont Tremblant Blues Festival czy Toronto's Downtown Jazz Festival.

Młody artysta to w opinii krytyków nie tylko cudowne dziecko, ale prawdziwy fenomen na światowej scenie bluesowej.

Przypominamy, że bilety na Wishbone Ash do nabycia w eventim, ticketpro, ticketonline, bilety24.pl oraz w punktach CIM, RLL, Carton Shop, Gazeta Cafe (koncert poznański).

go-ahead

Tagi: wishbone ash, the jimmy bowskill band
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.