Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


MILITARY CAMP FESTIVAL 2011 - Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, pt. 2 września!

17 Maja 2011

Zgodnie z deklaracjami organizatorów, którzy przy pierwszej edycji w 2010 r. zapowiadali, że wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarze ważnych imprez rockowo-metalowych w Polsce, MILITARY CAMP FESTIVAL powraca w 2011 r. - pozostaje w Warszawie, ale w stosunku do ubiegłego roku zmienia się lokalizacja i miesiąc: tym razem to Amfiteatr w Parku Sowińskiego i pt. 2 września.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Skład tegorocznej edycji liczy 7 zespołów reprezentujących 5 narodowości. Wraz z ogłoszeniem festiwalu w pon. 16 maja ujawnione są 3 zespoły, po tygodniu (tzn. w pon. 23 maja) dochodzą następne 2, a po kolejnym (tzn. w pon. 30 maja) również 2.

BARREN EARTH to fińska supergrupa wykonująca progresywny melodyjny death metal najwyższej próby. Zespół całkowicie zasługuje na miano supergrupy, ponieważ w jego składzie znajdują się muzycy występujący obecnie lub niegdyś w AMORPHIS (Olli-Pekka Laine i Kasper Martenson), KREATOR (Sami Yli-Sirniö), MOONSORROW (Janne Perttilä i Marko Tarvonen) oraz SWALLOW THE SUN (Mikko Kotamäki). Zespół powstał w Helsinkach jesienią 2007 r. i wydał dotychczas EP-kę "Our Twilight" (2009 r.) i album "Curse of the Red River" (2010 r.), za który zdobyli Finnish Metal Award za 2010 r. w kategorii "debiut roku". Obecnie BARREN EARTH pracują nad następną płytą, która powinna trafić na rynek jesienią 2011 r.
www.barrenearth.com
www.youtube.com/watch?v=KKRU-AuRRb4
www.youtube.com/watch?v=gsPJd0UzZdU

MIDNATTSOL to utalentowani niemiecko-norwescy przedstawiciele symfonicznego folk metalu. Ten kwintet ma w składzie aż 2 kobiety: wokalistkę Carmen Elise Espenas (siostrę frontwoman gwiazd tego samego gatunku muzycznego, czyli grupy LEAVES' EYES) oraz basistkę Birgit Öllbrunner. Zespół ma na koncie 3 albumy: "Where Twilight Dwells" (2005 r.), "Nordlys" (2009 r.) oraz najnowszy, świetnie przyjęty "The Metamorphosis Melody", którego premiera europejska odbyła się pod koniec kwietnia 2011 r.
www.midnattsol.com
www.youtube.com/watch?v=XE2kEoIK3sE
www.youtube.com/watch?v=x0dttHCtECo

DIGGER ze śląskiego miasteczka Pszów są w ścisłej czołówce polskich przedstawicieli metalcore'u, a że niewiele mamy w naszym kraju zespołów tworzących w tym gatunku muzycznym, tym bardziej należy im się szacunek za to, że przetrwali wiele przeciwności losu i właśnie obchodzą 15-lecie istnienia! Wcześniej wydali 2 dema i 1 split, a jesienią 2009 r. ukazał się ich wypełniony po brzegi doskonałą muzyką 1. pełnowartościowy album "Evidence... Is Written in the Noizz".
www.digger.art.pl
www.myspace.com/dgrsquad


MILITARY CAMP FESTIVAL 2011
Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego
pt. 2 września, wstęp: 16.00, start: 17.00

BILETY: 75 PLN do końca maja, 85 PLN od 1 czerwca do 1 września, 99 PLN w dniu koncertu; dostępne w sieci Eventim i ich placówkach w całej Polsce (aktualna lista tych miejsc na Eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, EMPiK, bileteria Eventimu (Warszawa, Al. Jerozolimskie 25), a także w klubie Progresja (Warszawa, ul. Kaliskiego 15a, przy Wojskowej Akademii Technicznej)
www.eventim.pl/pl/bilety/military-camp-festival-2011-warszawa-park-sowinskiego-amfiteatr-97230/event.html

ORGANIZATOR: Agencja MA-IN
PROMOCJA: Fantom Media

Materiały prasowe - Fantom Media / Marcin Szyszka

Tagi: military camp festival
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.