Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Cieszanów Rock Festiwal już w sierpniu!

24 Maja 2011

Cieszanów Rock Festiwal jest jedynym festiwalem muzyki rockowej o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym w Polsce południowo-wschodniej. W latach 2008 -2009 w Cieszanowie odbyły się dwie edycje Breakout Festiwal. Dały one początek tradycji festiwalowej w Cieszanowie.


Pierwsza edycja festiwalu pod nową nazwą odbyła się w zeszłym roku.Odwiedziło ją ponad 10 tysięcy osób. Dzięki malowniczej okolicy zespecjalnie wydzielonym polem namiotowym uczestnicy nie mieli problemu zszukaniem noclegu w hotelach. Wystąpiły wówczas takie gwiazdy jak Myslovitz,Jelonek, IRA, Acid Drinkers, Proletaryat, TSA.

W dniach 19 - 21 sierpnia 2011 r. rusza kolejny Cieszanów Rock Festiwal,który ma na celu promowanie ogólnie pojętej muzyki rockowej z jej licznymi odmianami. Dzięki różnorodności stylistycznej zaproszonych wykonawców każdyznajdzie coś dla siebie. Wystąpią znane zespoły polskie i zagraniczne, jakteż młode i debiutujące grupy, dla których jest to znakomita okazja do zaprezentowania się przed szerszą publicznością.

Jeszcze do 31 maja trwa nabór zgłoszeń młodych zespołów, które w koncertach półfinałowych i finałowych powalczą o uczestnictwo w festiwalu. Regulamin i karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie festiwalu.

Bilety będą do nabycia już w czerwcu. Więcej informacji można uzyskać na
naszej stronie internetowej: www.cieszanowrockfestiwal.pl.

RockMagazyn.pl objął patronatem medialnym tegoroczną edycję Cieszanów Rock Festiwal.

Materiały prasowe - Agencja Koncertowa Echo / Marcin Szyszka

Tagi: cieszanów rock festiwal
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.