Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Plateau i Sztywny Pal Azji razem
10 Marca 2010

Plateau i Sztywny Pal Azji razem Dwa zespoły na jednej scenie- legenda polskiej muzyki lat osiemdziesiątych i jedna z najbardziej oryginalnych polskich formacji gitarowych! Rusza wspólna mini trasa z zespołów Sztywny Pal Azji i Plateau. czytaj całość »


Die Toten Hosen w Polsce już w październiku
6 Marca 2010

Już na jesieni tego roku do Polski przyjedzie legendarna formacja punk rockowa z Niemiec - zespół Die Toten Hosen. Grupa zagrała w naszym kraju mini trasę koncertową, która obejmie swoim zasięgiem aż 5 miast: Poznań, Gdynię, Warszawę, Kraków oraz Wrocław. czytaj całość »


Znamy kolejne gwiazdy Famy Rock Festival
3 Marca 2010

Znamy kolejne gwiazdy Famy Rock Festival Coraz ciekawsza staje się lista zespołów, jakie wystąpią na tegorocznej Famie Rock Festival. Ta jedna z ważniejszych imprez rockowych na Warmii i Mazurach odbywać się będzie w ostatni weekend wakacji w Iławie.
czytaj całość »


Muse pierwszą gwiazdą Coke Live Festival 2010
3 Marca 2010

Muse pierwszą gwiazdą Coke Live Festival 2010 Rockowe trio z Teignmouth po raz drugi zagości w Polsce. czytaj całość »


Sabaton na World War Tour
3 Marca 2010

Sabaton na World War Tour Uwielbiana w Polsce szwedzka maszyna wojenna SABATON powróci do nas jesienią na 4 koncerty klubowe w ramach trasy World War Tour, promując wyczekiwany przez tysiące fanów najnowszy album pt. "Coat Of Arms". czytaj całość »


Abusiveness powraca z Trioditis
3 Marca 2010

Po kilku latach ciszy powraca jedna z najbardziej zasłużonych black metalowych hord z naszego kraju. Nowy album przynosi jeszcze bardziej mroczne i bezwzględne oblicze zespołu. czytaj całość »


Nowości od Red Forest
3 Marca 2010

Nowości od Red Forest Red Forest to młoda grupa z Łodzi, która już niedługo wyda nową płytę demo za sprawą podpisanej umowy menedżersko-wydawniczej z firmą Metal Mundus. czytaj całość »


The Black Heart Procession na trzech koncertach w Polsce
3 Marca 2010

Pochodzący z San Diego zespół wystąpi 10 maja w Klubie Pod Minogą w Poznaniu, 11 maja w warszawskim Powiększeniu oraz 12 maja w krakowskim Klubie Re. Trasa będzie związana z promocją albumu "Six", długo wyczekiwanego nowego krążka grupy. czytaj całość »


Wywiad: Joey Tempest - "Jesteśmy w optymalnej formie"
2 Marca 2010

Wywiad:  Joey Tempest - Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Joey'em Tempestem jaki przeprowadziła Małgorzata Sęczak tuż przed koncertem grupy w O2 Shepherd's Bush Empire w Londynie. Nasza wysłanniczka rozmawiała z wokalistą Europe między innymi o nadchodzącym koncercie w Polsce.
czytaj całość »


Rock May Festival w Skierniewicach
2 Marca 2010

Rock May Festival w Skierniewicach Już po raz 9. Młodzieżowe Centrum Kultury w Skierniewicach organizuje Rock May Festiwal. Festiwal odbędzie się w dniu 2 maja i będzie zlokalizowany na plenerowej scenie. czytaj całość »


« poprzednia 1 2540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550558 559 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.