Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


A Place To Bury Strangers zagrają w Polsce
10 Marca 2010

A Place To Bury Strangers zagrają w Polsce Już 4 maja, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi amerykańska formacja A Place To Bury Strangers.
czytaj całość »


Myslovitz - "Myslovitz" reedycja na 15lecie
10 Marca 2010

Myslovitz - Specjalne wydanie debiutanckiego albumu zespołu MYSLOVITZ przewidziane jest na 16 kwietnia b.r. i składać się będzie z płyty "Myslovitz" oraz drugiego krążka zawierającego fragmenty koncertu, który odbył się 10 marca 1996 roku w krakowskim, telewizyjnym studiu "Łęg". czytaj całość »


Spowiedź Kupczyka Bestsellerem oraz nowa płyta CETI
10 Marca 2010

Spowiedź Kupczyka Bestsellerem oraz nowa płyta CETI Biografia rodzimej legendy Rocka i Hard Rocka "Spowiedź Kupczyka" trafiła na listę bestsellerów. Muzycy CETI rozpoczęli także pracę nad nowym albumem. czytaj całość »


Vans Off The Wall Music Tour
10 Marca 2010

Vans Off The Wall Music Tour W piątek, 9 kwietnia, rozpoczyna się trasa koncertowa "Vans Off The Wall Music Tour 2009". czytaj całość »


Psycho Magazine 1(7)2010
10 Marca 2010

Pierwszego marca miała premiera oficjalnego wydania Psycho magazine. Całość to 80 stron, formatu A4, profesjonalny czarno-biały druk. czytaj całość »


Plateau i Sztywny Pal Azji razem
10 Marca 2010

Plateau i Sztywny Pal Azji razem Dwa zespoły na jednej scenie- legenda polskiej muzyki lat osiemdziesiątych i jedna z najbardziej oryginalnych polskich formacji gitarowych! Rusza wspólna mini trasa z zespołów Sztywny Pal Azji i Plateau. czytaj całość »


Die Toten Hosen w Polsce już w październiku
6 Marca 2010

Już na jesieni tego roku do Polski przyjedzie legendarna formacja punk rockowa z Niemiec - zespół Die Toten Hosen. Grupa zagrała w naszym kraju mini trasę koncertową, która obejmie swoim zasięgiem aż 5 miast: Poznań, Gdynię, Warszawę, Kraków oraz Wrocław. czytaj całość »


Znamy kolejne gwiazdy Famy Rock Festival
3 Marca 2010

Znamy kolejne gwiazdy Famy Rock Festival Coraz ciekawsza staje się lista zespołów, jakie wystąpią na tegorocznej Famie Rock Festival. Ta jedna z ważniejszych imprez rockowych na Warmii i Mazurach odbywać się będzie w ostatni weekend wakacji w Iławie.
czytaj całość »


Muse pierwszą gwiazdą Coke Live Festival 2010
3 Marca 2010

Muse pierwszą gwiazdą Coke Live Festival 2010 Rockowe trio z Teignmouth po raz drugi zagości w Polsce. czytaj całość »


Sabaton na World War Tour
3 Marca 2010

Sabaton na World War Tour Uwielbiana w Polsce szwedzka maszyna wojenna SABATON powróci do nas jesienią na 4 koncerty klubowe w ramach trasy World War Tour, promując wyczekiwany przez tysiące fanów najnowszy album pt. "Coat Of Arms". czytaj całość »


« poprzednia 1 2540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550559 560 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.