Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Severance od Lostbone w dystrybucji Kartel Music
23 Lutego 2010

Severance  od Lostbone w dystrybucji Kartel Music Nowy album Lostbone - Severance, wydany nakładem Altart Music jest już dostępny w dystrybucji Kartel Music. czytaj całość »


Deftones publikuje nowy utwór
23 Lutego 2010

Deftones publikuje nowy utwór Na stronie zespołu opublikowany został nowy utwór pochodzący z najnowszego wydawnictwa Diamond Eyes, zapowidzianego na 18 maja. czytaj całość »


Muchy w ramach cyklu Pepsi Rocks już dzisiaj
23 Lutego 2010

Muchy w ramach cyklu Pepsi Rocks już dzisiaj Już dzisiaj w warszawskim Hard Rock Cafe w ramach cyklu Pepsi Rocks zaprezentuje się Poznańska grupa Muchy. Koncert rozpoczyna się o godzinie 21:30. czytaj całość »


Sabaton i Blaze Bayley na zamku w Malborku
23 Lutego 2010

Sabaton i Blaze Bayley na zamku w Malborku W niesamowitej scenerii zamku w Malborku, 4 czerwca 2010, wydarzy się coś równie niesamowitego: pierwszy w Polsce po wydaniu nowego albumu pt. Coat Of Arms koncert Szwedów z Sabaton. czytaj całość »


Gorąca 18-tka - nowy dział
22 Lutego 2010

Gorąca 18-tka - nowy dział ...czyli odpowiedzi naszych gości na 18 pytań. Przeczytaj o muzycznych inspiracjach, zobacz co muzycy robią w wolnych chwilach a także jak wspominają 18-te urodziny! czytaj całość »


Breaking the Silence Tour
20 Lutego 2010

Breaking the Silence Tour 13 marca rusza trasa koncertowa ukraińskiej grupy To Leave A Trace, obejmująca 9 polskich miast. Na scenie, jako support pojawią się także trzy polskie zespoły.
czytaj całość »


Pilich znów w natarciu
20 Lutego 2010

Pilich znów w natarciu Nowa płyta Wojtka Pilichowskiego ukaże się 5 marca. Będzie nosić tytuł "Fair of Noise". czytaj całość »


Katatonia wydaje nową EPkę
19 Lutego 2010

Katatonia wydaje nową EPkę 15 marca ukaże się nowa EPka szwedzkiej grupy Katatonia. Mini album"The Longest Day" zostanie wydany przez Peaceville Records. czytaj całość »


U.D.O. i BÖRN AGAIN na Military Camp Festival
19 Lutego 2010

U.D.O. i BÖRN AGAIN na Military Camp Festival Organizatorzy Military Camp Festival, który odbędzie się w kampusie warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej w niedz. 6 czerwca, a którego gwiazdą będzie szwedzka grupa SABATON, potwierdzają występy kolejnych zespołów - U.D.O. i BÖRN AGAIN. czytaj całość »


Enej i Lont na wspólnej trasie koncertowej
19 Lutego 2010

Enej i Lont na wspólnej trasie koncertowej Już dzisiaj rusza trasa koncertowa zespołów Enej oraz Lont. Ogromna dawka pozytywnej energii oraz świeżego i niebanalnego rockowego brzmienia z elementami ska folku i reggae na 22 koncertach w Polsce. czytaj całość »


« poprzednia 1 2540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550556 557 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.