Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowe wieści na temat albumu Terminal - Tree Of Lie
2 Marca 2010

Nowe wieści na temat albumu Terminal - Tree Of Lie Na początku lutego Teatrze Wielkim w Poznaniu, nakręcony został teledysk do pierwszego singla zespołu Terminal - "Deep inside"! W sieci dostępny jest już ‘making of' z planu klip. czytaj całość »


Nowy album Pogodno
2 Marca 2010

Nowy album Pogodno "Wasza Wspaniałość" to tytuł nowego albumu Pogodno. Poprzedni album zespołu "Opherafolia" pojawił się na rynku trzy lata temu i od tamtego czasu nastąpiło sporo zakasujących ale i twórczych zmian. czytaj całość »


Arch Enemy zagra w Polsce po raz pierwszy
2 Marca 2010

Arch Enemy zagra w Polsce po raz pierwszy 16 maja 2010 w warszawskim klubie Stodoła wystąpi Arch Enemy szwedzka grupa wykonująca melodic death metal. Zespół będzie promował swoje ostatnie wydawnictwo "The Root Of All Evil" (2009), które stanowi zbiór odświeżonych numerów z pierwszych trzech płyt zespołu. czytaj całość »


Nowy album Chain Reaction
1 Marca 2010

Nowy album Chain Reaction Włoska wytwórnia Kolony Records wyda drugi studyjny krążek modern thrash metalowców z Chain Reaction. "Cutthroat Melodies" ukaże się w większości krajów europejskich już w maju 2010 r. W Polsce płytę będzie można kupić za pośrednictwem strony internetowej zespołu i na koncertach. czytaj całość »


Gossip pierwszą gwiazdą Jarocina
1 Marca 2010

Gossip pierwszą gwiazdą Jarocina Pierwszą potwierdzoną gwiazdą Festiwalu w Jarocinie jest amerykańska grupa Gossip. Festiwal, obchodzący w tym roku swoje trzydziestolecie, odbędzie się 16-18 lipca. czytaj całość »


Reedycja Rolling Stonesów i nowe, niepublikowane utwory
1 Marca 2010

Reedycja Rolling Stonesów i nowe, niepublikowane utwory The Rolling Stones szykują reedycję swojej płyty "Exile on Main St.". Zawierać ma ona 10 niepublikowanych wcześniej kawałków.
czytaj całość »


Thom Yorke i nowy zespół
1 Marca 2010

Thom Yorke i nowy zespół Wokalista Radiohead zapowiada trasę swojej nowej grupy - Atoms For Peace.
czytaj całość »


David Cross Band - przełożone koncerty
26 Lutego 2010

David Cross Band - przełożone koncerty Koncerty David Cross Band i Wojciecha Hoffmanna z projektem Drzewa mające odbyć się w Warszawie i Krakowie w ostatni weekend lutego zostają przeniesione na inne terminy w 2. połowie 2010 r. czytaj całość »


Pepsi Rocks w Marcu
26 Lutego 2010

Pepsi Rocks w Marcu Zobacz marcowe koncerty które odębdą się w warszawkism Hard Rock Cafe w ramach cyklu Pepsi Rocks. czytaj całość »


Off Festiwal przenosi się do Katowic
26 Lutego 2010

Jak poinformował Artur Rojek dyr. Off Festiwalu kolejna edycja Festiwalu w dniach 5-8 sierpnia br. zostanie przeniesiona z Mysłowic do Katowic, do Doliny Trzech Stawów. czytaj całość »


« poprzednia 1 2541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551558 559 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.