Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Akordy słów w Teraz Najlepsi
19 Lutego 2010

Akordy słów w Teraz Najlepsi Płyta zespołu CETI pt "Akordy Słów" czyli nagranie DVD z jedynego takiego projektu w Polsce, koncertu symfonicznego w wykonaniu zespołu hard&heavy CETI z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Kaliskiej i chórem PSM pod dyrekcją Adama Klocka jest notowane na liście Teraz Najlepsi miesięcznika muzycznego Teraz Rock. czytaj całość »


Nowe wcielenie Frusciante
17 Lutego 2010

Nowe wcielenie Frusciante John Frusciante nie próżnuje od czasu opuszczenia Red Hot Chili Peppers. Pracuje nad kolejnym albumem. czytaj całość »


Coma zagra dwukrotnie
17 Lutego 2010

Coma zagra dwukrotnie Po niedawnym koncercie Comy w Warszawie - w grudniu 2009 roku, tym razem zespół zagra w Stolicy dwukrotnie. Widać więc, że koncerty Comy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. czytaj całość »


Finał Sceny Muzzo
17 Lutego 2010

Poznaliśmy listę uczestników trzeciego finału Sceny Muzzo. Czterech wykonawców na scenie krakowskiego klubu Lizard King rywalizować będzie o trasę koncertową po klubach tej sieci oraz kampanie promocyjną w mediach.
czytaj całość »


New Model Army w już w sobotę
17 Lutego 2010

New Model Army w już w sobotę W sobotę 20 lutego rozpocznie się polska trasa legendarnej formacji New Model Army. Grupa wystąpi w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej nowy krążek "Today Is A Good Day". czytaj całość »


Jeff Beck wraca z nowym albumem
16 Lutego 2010

Jeff Beck wraca z nowym albumem Jeden z najsłynniejszych oraz najbardziej cenionych gitarzystów powraca po 7 latach z nowym albumem "Emotion & Commotion". czytaj całość »


A Wilhelm Scream na dwóch koncertach w Polsce
16 Lutego 2010

A Wilhelm Scream na dwóch koncertach w Polsce Amerykańscy punkrockowcy wystąpią 15 kwietnia w poznańskim Klubie Pod Minogą oraz dzień później w Krakowie w Klubie Loch Ness. czytaj całość »


Płyta koncertowa Marka Dyjaka
16 Lutego 2010

Płyta koncertowa Marka Dyjaka Już w marcu zwany "polskim Tomem Waitsem" Marek Dyjak, nagra pierwszą koncertową płytę w swoim dorobku. czytaj całość »


Poroniona Generacja
15 Lutego 2010

Poroniona Generacja W najbliższy czwartek, 18 lutego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim szykuje się ciekawe wydarzenie jakim jest sympozjum popularno-naukowe pt. 'Poroniona generacja' - historia polskiej muzyki alternatywnej w kontekście wydarzeń ostatniej dekady PRL-u i początków demokracji. czytaj całość »


71 rocznica urodzin Niemena
15 Lutego 2010

71 rocznica urodzin Niemena Wielu znanych artystów polskich wystąpi dziś w Poznaniu na koncercie urodzinowym mającym na celu upamiętnienie postaci Czesława Niemena. Znany polski muzyk urodził się 16 lutego 1939 roku w Starych Wasiliszkach. czytaj całość »


« poprzednia 1 2541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551556 557 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.