Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Święci i grzeszni - Godsmack po raz piąty!
28 Stycznia 2010

Święci i grzeszni - Godsmack po raz piąty! Muzycy amerykańskiej formacji hard rockowej Godsmack skończyli już sesję nagraniową  do piątego albumu. Choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana (prawdopodobnie będzie to w marcu) - artyści już  teraz zdradzają jej tytuł - "The Oracle". czytaj całość »


Luty z Pepsi Rocks
28 Stycznia 2010

Luty z Pepsi Rocks Kolejne koncerty z cyklu Pepsi Rocks już niedługo. W lutym w warszawskim Hard Rock Cafe wystąpią Partizan, Ocean, Blenders oraz Muchy. czytaj całość »


The Jimmy Bowskill Band zagra przed Wishbone Ash
28 Stycznia 2010

The Jimmy Bowskill Band zagra przed Wishbone Ash Przed koncertami Wishbone Ash publiczność rozgrzeje wschodząca gwiazda bluesa The Jimmy Bowskill Band. Wishbone Ash wraz z supportem wystąpią już 16 lutego w warszawskiej Proximie i 17 lutego w poznańskim Eskulapie. czytaj całość »


Francophonic Festival 2010
27 Stycznia 2010

Francophonic Festival 2010 Babylon Circus powraca do Polski z nowym albumem i zupełnie nowym obliczem przesiąkniętym duchem chanson.  Koncert odbędzie się w ramach Francophonic Festival 2010. czytaj całość »


Coma na dwóch koncertach w Stodole
27 Stycznia 2010

Coma na dwóch koncertach w Stodole Łódzki zespół zagra dwa koncerty, 18 oraz 19 lutego w warszawskiej Stodole. czytaj całość »


Mount Eerie zagra na OFF Festival Club
27 Stycznia 2010

Mount Eerie zagra na OFF Festival Club Mount Eerie, ikona alternatywy zagra na OFF Festival Club.  Zespół zagra 24 marca w klubie Alchemia w Krakowie.
czytaj całość »


Premiery w Jimmy Jazz Records
27 Stycznia 2010

W tym roku Jimmy Jazz Records szykuje się do wydania kilku nowych albumów. czytaj całość »


Eternal Legacy na festiwalu w Wacken
22 Stycznia 2010

Eternal Legacy na festiwalu w Wacken Skład największego na świecie festiwalu muzyki metalowej Wacken Open Air znów się  powiększył. Kolejną gwiazdą jest heavy metalowa formacja ze Stanów Zjednoczonych - Eternal Legacy. czytaj całość »


Gaba Kulka i Berry w Stodole
22 Stycznia 2010

Gaba Kulka i Berry w Stodole Gaba Kulka wystąpi wspólnie z francuską artystką Berry w ramach Francophonic Festival. Koncert odbędzie się 20 marca w warszawskim klubie Stodoła. czytaj całość »


Hatifnats zagra przed White Lies
22 Stycznia 2010

W roli supportu przed występem White Lies (7 lutego, Stodoła - Warszawa) zagra warszawska formacja Hatifnats.
czytaj całość »


« poprzednia 1 2543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.