Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Slash kończy pracę nad solową płytą
30 Grudnia 2009

Slash kończy pracę nad solową płytą Mastering nowej płyty jest już zrobiony. "Zajął się nim George Martino który jest najlepszym specjalistą z jakim miałem kiedykolwiek okazję pracować. Jestem podekscytowany wynikami naszej wspólnej pracy!" - mówi sam Slash. czytaj całość »


Nowy numer Blackastrial Magazine
28 Grudnia 2009

Nowy numer Blackastrial Magazine Od 4 stycznia w salonach Empiku oraz drogą wysyłkową można nabyć najnowszy numer Blackastrial Magazine. Numer 5 bogato okraszony treścią w postaci wywiadów. Tradycyjnie nie zabrakło też felietonów o filmie i innych zjawiskach około muzycznych. czytaj całość »


Nowa płyta Sabaton coraz bliżej
27 Grudnia 2009

Nowa płyta Sabaton coraz bliżej Cieszący się ogromną popularnością wśród polskich fanów, zespół Sabaton przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich słuchaczy. Muzycy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić klika szczegółów, dotyczących nowego albumu, który ma się ukazać już wkrótce. czytaj całość »


Nowy dział: Ogłoszenia drobne!
23 Grudnia 2009

Nowy dział: Ogłoszenia drobne! Ogłoszenia muzyczne to nowy dział w naszym serwisie, który powstał w odpowiedzi na Wasze prośby i sugestie za które dziękujemy!  Mamy nadzieje, że spełni on Wasze wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z tablicy ogłoszeń. czytaj całość »


Black Rebel Motorcycle Club powraca z nowym albumem
23 Grudnia 2009

Black Rebel Motorcycle Club powraca z nowym albumem Muzycy zdradzają listę utworów które pojawią się w nowym wydawnictwie "Beat The Devil's Tattoo". Album zapowiedziany jest na 8. marca 2010. Trasa promująca  płytę obejmie także Polskę!
czytaj całość »


Podwójna platyna dla Hey
23 Grudnia 2009

Podwójna platyna dla Hey Dziewiąty album grupy Hey zatytułowany "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" uzyskał statut podwójnie platynowej płyty. czytaj całość »


Japandroids na trzech koncertach w Polsce
21 Grudnia 2009

Japandroids na trzech koncertach w Polsce Formacja nazywana gitarową nadzieją kanadyjskiej sceny alternatywnej wystąpi na trzech koncertach w Polsce. Będzie to kolejne - po występach Gossip oraz Gogol Bordello - wydarzenie w ramach Roxy Stage. czytaj całość »


CF98 prezentują najnowsze dzieło
21 Grudnia 2009

CF98 prezentują najnowsze dzieło Najnowszy kawałek poppunkowego CF98 juz jest. Zarejestrowana w wakacje bieżącego roku w studiu Perlazza trzecia płyta zespołu ujrzy światło dzienne w pierwszej połowie 2010 roku. czytaj całość »


Biffy Clyro w Warszawie
21 Grudnia 2009

Biffy Clyro w Warszawie Szkocja Grupa Bifffy Clyro wystąpi  5 lutego 2010 r. w warszawskiej Stodole. Formacja będzie promować swoją najnowszą, piątą płytę "Only Revolutions". czytaj całość »


Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010
20 Grudnia 2009

Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010 Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010 roku, jednak nie razem z resztą członków Led Zeppelin. Page ma dość czekania i chce w przyszył roku powrócić z materiałem, jaki uda mu się stworzyć. czytaj całość »


« poprzednia 1 2539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.