Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Finał Sceny Muzzo
17 Lutego 2010

Poznaliśmy listę uczestników trzeciego finału Sceny Muzzo. Czterech wykonawców na scenie krakowskiego klubu Lizard King rywalizować będzie o trasę koncertową po klubach tej sieci oraz kampanie promocyjną w mediach.
czytaj całość »


New Model Army w już w sobotę
17 Lutego 2010

New Model Army w już w sobotę W sobotę 20 lutego rozpocznie się polska trasa legendarnej formacji New Model Army. Grupa wystąpi w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej nowy krążek "Today Is A Good Day". czytaj całość »


Jeff Beck wraca z nowym albumem
16 Lutego 2010

Jeff Beck wraca z nowym albumem Jeden z najsłynniejszych oraz najbardziej cenionych gitarzystów powraca po 7 latach z nowym albumem "Emotion & Commotion". czytaj całość »


A Wilhelm Scream na dwóch koncertach w Polsce
16 Lutego 2010

A Wilhelm Scream na dwóch koncertach w Polsce Amerykańscy punkrockowcy wystąpią 15 kwietnia w poznańskim Klubie Pod Minogą oraz dzień później w Krakowie w Klubie Loch Ness. czytaj całość »


Płyta koncertowa Marka Dyjaka
16 Lutego 2010

Płyta koncertowa Marka Dyjaka Już w marcu zwany "polskim Tomem Waitsem" Marek Dyjak, nagra pierwszą koncertową płytę w swoim dorobku. czytaj całość »


Poroniona Generacja
15 Lutego 2010

Poroniona Generacja W najbliższy czwartek, 18 lutego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim szykuje się ciekawe wydarzenie jakim jest sympozjum popularno-naukowe pt. 'Poroniona generacja' - historia polskiej muzyki alternatywnej w kontekście wydarzeń ostatniej dekady PRL-u i początków demokracji. czytaj całość »


71 rocznica urodzin Niemena
15 Lutego 2010

71 rocznica urodzin Niemena Wielu znanych artystów polskich wystąpi dziś w Poznaniu na koncercie urodzinowym mającym na celu upamiętnienie postaci Czesława Niemena. Znany polski muzyk urodził się 16 lutego 1939 roku w Starych Wasiliszkach. czytaj całość »


Najlepszy punkowy perkusista roku 2009 nagrywa
15 Lutego 2010

Najlepszy punkowy perkusista roku 2009 nagrywa Travis Barker znany głównie z zespołu blink-182 jest w trakcie prac nad swoją solową płytą.
czytaj całość »


Kolejny singiel Paramore
15 Lutego 2010

Kolejny singiel Paramore Muzycy Paramore oficjalnie potwierdzili plany wydania kolejngo singla "The Only Exception" promującego album "Brand New Eyes". czytaj całość »


Wokalista Mr.Big na czterech koncertach w Polsce
12 Lutego 2010

Wokalista Mr.Big na czterech koncertach w Polsce W drugiej połowie kwietnia na 4 koncertach w Polsce wystąpi ERIC MARTIN BAND, czyli zespół wokalisty MR. BIG, z którym wykonuje on utwory własne, do tego evergreeny światowej muzyki rozrywkowej, ale również nieśmiertelne hity swojej macierzystej formacji. czytaj całość »


« poprzednia 1 2544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554558 559 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.