Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Jury 30-tej edycji Konkursu Rock and Rolla im. Billa Haleya
12 Lutego 2010

Jury 30-tej edycji Konkursu Rock and Rolla im. Billa Haleya Już w najbliższy poniedziałek, 15 lutego, odbędzie się 30-ta edycja Konkursu Rock and Rolla im. Billa Haleya. 50 par przez 60 minut tańczyć będzie na parkiecie Stodoły szalonego rock and rolla.
czytaj całość »


The Subways na trzech koncertach w polsce
12 Lutego 2010

The Subways na trzech koncertach w polsce Brytyjczycy uważani za nadzieję wyspiarskiego rocka wystąpią 25 marca w krakowskim Klubie Loch Ness, 26 marca w poznańskim Eskulapie oraz 27 marca w warszawskiej Stodole. czytaj całość »


Vans Off the Wall Music Tour
11 Lutego 2010

Vans Off the Wall Music Tour Na kwiecień zapowiedziana została trasa koncertowa Vans Off the Wall Music Tour. Johnny Nightmare, The Kolt, Soulburners, The Black Tapes, Black Math Generator oraz Bela Lugosi Horror Orchestra zagrają na trzech koncertach w Warszawie, Bydgoszczy oraz Wrocławiu.
czytaj całość »


Love It Hard Festival - już za 3 dni
11 Lutego 2010

Love It Hard Festival - już za 3 dni Już w najbliższą niedzielę św. Walenty zaczai się klubie Studio na byłych, obecnych i przyszłych zakochanych (w dobrej muzyce), żeby dać im coś wyjątkowego. czytaj całość »


Kortofest czyli Studencki Festiwal Muzyczny
9 Lutego 2010

Kortofest czyli Studencki Festiwal Muzyczny W tym roku akademickim Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie poza wyjątkowymi koncertami podczas Kortowiady przygotowała festiwal muzyczny "KortoFest 2010". czytaj całość »


Trzecia edycja Rock Metal Fest już 20 marca
9 Lutego 2010

Trzecia edycja Rock Metal Fest już 20 marca Po dwóch udanych edycjach festiwalu, które odbyły się w 2009 roku, ponownie zapraszamy wszystkich do Grodu Kraka, gdzie w przeddzień święta wiosny zaryczą starzy wyjadacze rocka i metalu. czytaj całość »


Znamy zespoły zakawlifikowane do festiwalu Live Rock
9 Lutego 2010

Znamy zespoły zakawlifikowane do festiwalu Live Rock Po wielu dniach narad i sporów, mamy przyjemność przedstawić 20 zespołów które będą mogły zaprezentować się na Live Rock 2010. czytaj całość »


Myslovitz zakonczyli prace nad nowym demo
9 Lutego 2010

Myslovitz zakonczyli prace nad nowym demo Zespół Myslovitz po czterech latach od wydania albumu Happiness Is Easy, za kończyli prace nad "demo" do dziewiątego w swojej karierze albumu. czytaj całość »


Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej
9 Lutego 2010

2 marca 2010 rozpocznie się trasa koncertowa "Bourbon River Re-Creation Tour 2010", na której wystąpią Corruption, Carnal oraz Lostbone. czytaj całość »


Nowy singiel Muse w dystrybucji
7 Lutego 2010

Nowy singiel Muse w dystrybucji Serwis muse.mu oferuje możliwość składania pre-orderów na najnowszy singiel grupy.
czytaj całość »


« poprzednia 1 2545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555558 559 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.