Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej
9 Lutego 2010

2 marca 2010 rozpocznie się trasa koncertowa "Bourbon River Re-Creation Tour 2010", na której wystąpią Corruption, Carnal oraz Lostbone. czytaj całość »


Nowy singiel Muse w dystrybucji
7 Lutego 2010

Nowy singiel Muse w dystrybucji Serwis muse.mu oferuje możliwość składania pre-orderów na najnowszy singiel grupy.
czytaj całość »


Córka Cobaina udziela się wokalnie
7 Lutego 2010

Córka Cobaina udziela się wokalnie Frances Bean Cobain, córka Kurta Cobaina i Courtney Love zadebiutuje na płycie zespołu Evelyn Evelyn.
czytaj całość »


Nowe informacje na temat ostatniego albumu Scorpionsów
7 Lutego 2010

Nowe informacje na temat ostatniego albumu Scorpionsów Była wokalistka zespołu Nightwish Tarja Turunen wystąpi gościnnie w piosence, która pojawi się na nowej płycie grupy Scorpions. Utwór będzie nosić tytuł "The Good Die Young". czytaj całość »


David Cross Band i gość specjalny
6 Lutego 2010

David Cross Band i gość specjalny Końcówka lutego 2010 r. zaoferuje polskim miłośnikom rocka progresywnego wyjątkowe koncerty: DAVID CROSS, były członek legendarnego zespołu KING CRIMSON, wystąpi z własnym zespołem na dwóch koncertach w Polsce. czytaj całość »


Koncert Europe w Warszawie
5 Lutego 2010

Koncert Europe w Warszawie 19 czerwca br. w Warszawie w ramach imprezy Wianki nad Wisłą wystąpi szwedzka grupa Europe. Z uwagi na okolicznościowy charakter tego wydarzenia, wstęp będzie wolny.
czytaj całość »


Obscurum Aeterna - kompilacja już dostępna
5 Lutego 2010

Obscurum Aeterna - kompilacja już dostępna Na to wyjątkowe wydawnictwo składa się 12 utworów w wykonaniu 12 zróżnicowanych stylistycznie artystów od dark ambient, po black/death metal. Całość, trwająca ponad 67 minut, to emocjonujący pościg za zachodzącym słońcem duszy, w mrok, który niezmiennie nas fascynuje i przyciąga...
czytaj całość »


30. Konkurs Rock'n'rolla im. Billa Haleya
5 Lutego 2010

30. Konkurs Rock'n'rolla im. Billa Haleya Zakończenie karnawału byłoby nieważne bez rock'n'rollowego maratonu w Klubie Stodoła. Zwycięska Para zdobywa puchar i uznanie mistrzów rock'n'rolla na rok 2010. czytaj całość »


Taniec cieni z The Analogs
5 Lutego 2010

Taniec cieni z The Analogs Na 13 lutego zapowiedziana została nowa płyta The Analogs. "Taniec cieni" to jedenasty album w dorobku grupy.
czytaj całość »


WAKE UP & LIVE 2010
5 Lutego 2010

WAKE UP & LIVE 2010 Europejski Festiwal Muzyki WAKE UP & LIVE, to majowe święto muzyki w Sulęcinie, podczas którego amatorskie ambitne zespoły mają okazję wziąć udział w przeglądzie, który daje im możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerszej publiczności na profesjonalnej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem i z profesjonalną obsługą. czytaj całość »


« poprzednia 1 2546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556559 560 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.