Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Gaba Kulka i Berry w Stodole
22 Stycznia 2010

Gaba Kulka i Berry w Stodole Gaba Kulka wystąpi wspólnie z francuską artystką Berry w ramach Francophonic Festival. Koncert odbędzie się 20 marca w warszawskim klubie Stodoła. czytaj całość »


Hatifnats zagra przed White Lies
22 Stycznia 2010

W roli supportu przed występem White Lies (7 lutego, Stodoła - Warszawa) zagra warszawska formacja Hatifnats.
czytaj całość »


Editors wracają do Polski
22 Stycznia 2010

Editors wracają do Polski Brytyjczycy z Birmingham zagrają w piątek 9 kwietnia w poznańskim CK Zamek oraz dzień wcześniej we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych. czytaj całość »


Brutal Assault już w sierpniu
19 Stycznia 2010

Brutal Assault już  w sierpniu Czeski festiwal muzyki metalowej Brutal Assault już  w sierpniu. Do składu koncertowego stale dołączają  nowe gwiazdy. Ostatnio dobiegła nas informacja, że muzyczną scenę zasili Sepultura, Sparke oraz Trail Of Tears. Poznajmy pozostałe zespoły...
czytaj całość »


Votum doceniony zagranicą
18 Stycznia 2010

Votum doceniony zagranicą W głosowaniu słuchaczy European Klassik Radio utwór Votum z debiutanckiej płyty zatytułowany "The Pun" zajął trzecie miejsce w kategorii "najlepszy utwór roku".
czytaj całość »


Omen w maju
17 Stycznia 2010

Omen w maju Grupa Soulfly właśnie ukończyła sesję nagraniową w studiach Edge of the Earth w Los Angeles, gdzie muzycy zarejestrowali swój siódmy album studyjny. Premiera płyty zapowiedziana jest na 3 maja 2010.
czytaj całość »


Akustyczne Walentynki z IRA
16 Stycznia 2010

Akustyczne Walentynki z IRA 14 lutego w warszawskim klubie Stodola Ira zaprezentuje swoje największe przeboje w wersji akustycznej podczas walentynkowego koncertu.
czytaj całość »


Kasabian na festiwalu Open'er
15 Stycznia 2010

Kasabian na festiwalu Open'er Kolejną po Pearl Jam gwiazdą festiwalu Heineken Open'er Festival 2010 został zespół Kasabian! "To musiało się wydarzyć - wcześniej czy później." mówi Mikołaj Ziółkowski. czytaj całość »


Debiutancki CD Cryptic już dostępny
15 Stycznia 2010

Debiutancki longplay Cryptic - "Infinite Torment" ujrzał światlo dzienne! Material zarejestrowany został w Studio78 a wydany przy wspolpracy z Nucity. czytaj całość »


Decapitated wraca na scenę
13 Stycznia 2010

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że jeden z najbardziej znanych polskich zespołów metalowych - Decapitated - po tragicznych wydarzeniach w listopadzie 2007 wraca na scenę!
czytaj całość »


« poprzednia 1 2551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.