Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Maqamat Tour 2010
4 Stycznia 2010

Maqamat Tour 2010 Już w lutym odbędzie się trasa koncertowa zespołu Maqama promująca wydany w październiku 2009 debiutancki album, "Maqamat".  Przed występami Maqama publiczności zaprezentują się również Forma oraz lokalne supporty. czytaj całość »


Młodzi śląscy artyści wspierają WOŚP w Katowicach
30 Grudnia 2009

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Liczba sztabów i imprez przez nie organizowanych jest wprost niewiarygodna. czytaj całość »


Perkusista Avenged Sevenfold nie żyje
30 Grudnia 2009

Perkusista Avenged Sevenfold nie żyje James Owen Sullivan, znany także jako The Rev został znaleziony martwy w swoim domu w poniedziałek, 28 grudnia. Miał 28 lata. czytaj całość »


Blink-182 potwierdza Europejską trasę 2010!
30 Grudnia 2009

Blink-182 potwierdza Europejską trasę 2010! Mark Hoppus, basista zespołu Blink-182 potwierdził, że grupa wybiera się w Europejską trasę latem 2010 roku. Poinformował także o pierwszych potwierdzonych datach.
czytaj całość »


Slash kończy pracę nad solową płytą
30 Grudnia 2009

Slash kończy pracę nad solową płytą Mastering nowej płyty jest już zrobiony. "Zajął się nim George Martino który jest najlepszym specjalistą z jakim miałem kiedykolwiek okazję pracować. Jestem podekscytowany wynikami naszej wspólnej pracy!" - mówi sam Slash. czytaj całość »


Nowy numer Blackastrial Magazine
28 Grudnia 2009

Nowy numer Blackastrial Magazine Od 4 stycznia w salonach Empiku oraz drogą wysyłkową można nabyć najnowszy numer Blackastrial Magazine. Numer 5 bogato okraszony treścią w postaci wywiadów. Tradycyjnie nie zabrakło też felietonów o filmie i innych zjawiskach około muzycznych. czytaj całość »


Nowa płyta Sabaton coraz bliżej
27 Grudnia 2009

Nowa płyta Sabaton coraz bliżej Cieszący się ogromną popularnością wśród polskich fanów, zespół Sabaton przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich słuchaczy. Muzycy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić klika szczegółów, dotyczących nowego albumu, który ma się ukazać już wkrótce. czytaj całość »


Nowy dział: Ogłoszenia drobne!
23 Grudnia 2009

Nowy dział: Ogłoszenia drobne! Ogłoszenia muzyczne to nowy dział w naszym serwisie, który powstał w odpowiedzi na Wasze prośby i sugestie za które dziękujemy!  Mamy nadzieje, że spełni on Wasze wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z tablicy ogłoszeń. czytaj całość »


Black Rebel Motorcycle Club powraca z nowym albumem
23 Grudnia 2009

Black Rebel Motorcycle Club powraca z nowym albumem Muzycy zdradzają listę utworów które pojawią się w nowym wydawnictwie "Beat The Devil's Tattoo". Album zapowiedziany jest na 8. marca 2010. Trasa promująca  płytę obejmie także Polskę!
czytaj całość »


Podwójna platyna dla Hey
23 Grudnia 2009

Podwójna platyna dla Hey Dziewiąty album grupy Hey zatytułowany "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" uzyskał statut podwójnie platynowej płyty. czytaj całość »


« poprzednia 1 2550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.