Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Artery Foundation Tour także w Warszawie
12 Stycznia 2010

The Artery Foundation Tour także w Warszawie Już 11 maja w warszawskiej Stodole wystąpią formacje Alesana, A Skylit Drive, Emarosa oraz Bury Tomorrow. Koncert odbędzie się w ramach The Artery Foundation Tour. czytaj całość »


Manowar za kulisami
10 Stycznia 2010

Manowar za kulisami Neil Johnson odpowiedzialny za wszystkie wydawnictwa DVD oraz klipy grupy, opublikował materiał ukazujący przygotowania (behind-the-scenes) do Europejskiej trasy zespołu.
czytaj całość »


Styczniowy koncert AnimAte
10 Stycznia 2010

Styczniowy koncert AnimAte 21 stycznia 2010r w GRAFFITI Music Club w Dąbrowie Górniczej odbędzie się koncert kapeli metalprogrockowej AnimAte z Będzina. Występ zespołu zaplanowano około godz 19.00. Będzie to pierwszy koncert AnimAte w tym roku. czytaj całość »


The Sunshine Underground powraca z nową płytą
9 Stycznia 2010

The Sunshine Underground powraca z nową płytą Po czterech latach milczenia, brytyjski zespół indie rockowy, The Sunshine Underground wyda płytę.  Znany jest również tytuł singla, promującego wydawnictwo - "We've always been your friends", który ukaże się 15 stycznia 2010 roku czytaj całość »


Maypole supportem przed koncertem grupy Billy Talent
7 Stycznia 2010

13 lutego przed koncertem Billy Talent w warszawskiej Stodole wystąpi Maypole.
czytaj całość »


Led Zeppelin na znaczku pocztowym
7 Stycznia 2010

Led Zeppelin na znaczku pocztowym   Były gitarzysta Led Zeppelin Jimmy Page pomógł wydać nową serię znaczków brytyjskiej poczty, na których znajdują się okładki kultowych płyt brytyjskich zespołów. czytaj całość »


"American Idiot" już w marcu na Brodway'u
7 Stycznia 2010

Musicalowa wersja "American Idiot" grupy Green Day wystawiana będzie na deskach St James's Broadway Theatre. Pokazy przedpremierowe rozpoczną się 24 marca. czytaj całość »


Nowy album Neuronii
7 Stycznia 2010

Nowy album Neuronii Drugi krążek grupy "Follow The White Mouse" jest już gotowy. Trafi na niego 7 kompozycji. Na stronie myspace zespołu dostępy jest pierwszy singiel promujący płytę.
czytaj całość »


AC/DC zagra w Warszawie
6 Stycznia 2010

AC/DC zagra w Warszawie Agencja koncertowa Live Nation poinformowała, że AC/DC pojawi się 27 maja na warszawskim lotnisku Bemowo w ramach europejskiej trasy zespołu "Black Ice World Tour" czytaj całość »


Hatifnats rusza w trasę po Niemczech
5 Stycznia 2010

Jak podaje agencja Go Ahead formacja Hatifnats wyrusza na krótką trasę koncertową do Niemiec po doskonale przyjętych wspólnych jesiennych koncertach z grupą Hey w Polsce.
czytaj całość »


« poprzednia 1 2552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.