Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Soundgarden znów razem
5 Stycznia 2010

Soundgarden znów razem Chris Cornell, frontman Soundgarden, zapowiada powrót zespołu po 12 latach przerwy. czytaj całość »


RHCP mają nowego gitarzystę
5 Stycznia 2010

RHCP mają nowego gitarzystę Nowym członkiem Red Hot Chilli Peppers został trzydziestoletni Josh Klinghoffer, gitarzysta i producent z Los Angeles. Zastąpi on gitarzystę, Johna Frusciante. czytaj całość »


Suicidal Tendencies po raz pierwszy w Polsce
4 Stycznia 2010

Suicidal Tendencies po raz pierwszy w Polsce Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, iż już 30 marca w warszawskiej Stodole wystąpi legendarna formacja Suicidal Tendencies! Będzie to pierwszy polski występ jednej z najważniejszych grup z gatunku crossover trash czy hardcore punk!
czytaj całość »


Żywiołak w Stodole
4 Stycznia 2010

Żywiołak w Stodole 20 stycznia 2010 w Warszawskiej Stodole odbędzie się koncert zespołu Żywiołak. Jako suport zarezentuje się Roberto deLIRA i Kompany czyli nowy projekt Roberta Jaworskiego z Żywiołaka. czytaj całość »


Maqamat Tour 2010
4 Stycznia 2010

Maqamat Tour 2010 Już w lutym odbędzie się trasa koncertowa zespołu Maqama promująca wydany w październiku 2009 debiutancki album, "Maqamat".  Przed występami Maqama publiczności zaprezentują się również Forma oraz lokalne supporty. czytaj całość »


Młodzi śląscy artyści wspierają WOŚP w Katowicach
30 Grudnia 2009

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Liczba sztabów i imprez przez nie organizowanych jest wprost niewiarygodna. czytaj całość »


Perkusista Avenged Sevenfold nie żyje
30 Grudnia 2009

Perkusista Avenged Sevenfold nie żyje James Owen Sullivan, znany także jako The Rev został znaleziony martwy w swoim domu w poniedziałek, 28 grudnia. Miał 28 lata. czytaj całość »


Blink-182 potwierdza Europejską trasę 2010!
30 Grudnia 2009

Blink-182 potwierdza Europejską trasę 2010! Mark Hoppus, basista zespołu Blink-182 potwierdził, że grupa wybiera się w Europejską trasę latem 2010 roku. Poinformował także o pierwszych potwierdzonych datach.
czytaj całość »


Slash kończy pracę nad solową płytą
30 Grudnia 2009

Slash kończy pracę nad solową płytą Mastering nowej płyty jest już zrobiony. "Zajął się nim George Martino który jest najlepszym specjalistą z jakim miałem kiedykolwiek okazję pracować. Jestem podekscytowany wynikami naszej wspólnej pracy!" - mówi sam Slash. czytaj całość »


Nowy numer Blackastrial Magazine
28 Grudnia 2009

Nowy numer Blackastrial Magazine Od 4 stycznia w salonach Empiku oraz drogą wysyłkową można nabyć najnowszy numer Blackastrial Magazine. Numer 5 bogato okraszony treścią w postaci wywiadów. Tradycyjnie nie zabrakło też felietonów o filmie i innych zjawiskach około muzycznych. czytaj całość »


« poprzednia 1 2552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.