Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowa płyta Sabaton coraz bliżej
27 Grudnia 2009

Nowa płyta Sabaton coraz bliżej Cieszący się ogromną popularnością wśród polskich fanów, zespół Sabaton przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich słuchaczy. Muzycy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić klika szczegółów, dotyczących nowego albumu, który ma się ukazać już wkrótce. czytaj całość »


Nowy dział: Ogłoszenia drobne!
23 Grudnia 2009

Nowy dział: Ogłoszenia drobne! Ogłoszenia muzyczne to nowy dział w naszym serwisie, który powstał w odpowiedzi na Wasze prośby i sugestie za które dziękujemy!  Mamy nadzieje, że spełni on Wasze wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z tablicy ogłoszeń. czytaj całość »


Black Rebel Motorcycle Club powraca z nowym albumem
23 Grudnia 2009

Black Rebel Motorcycle Club powraca z nowym albumem Muzycy zdradzają listę utworów które pojawią się w nowym wydawnictwie "Beat The Devil's Tattoo". Album zapowiedziany jest na 8. marca 2010. Trasa promująca  płytę obejmie także Polskę!
czytaj całość »


Podwójna platyna dla Hey
23 Grudnia 2009

Podwójna platyna dla Hey Dziewiąty album grupy Hey zatytułowany "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" uzyskał statut podwójnie platynowej płyty. czytaj całość »


Japandroids na trzech koncertach w Polsce
21 Grudnia 2009

Japandroids na trzech koncertach w Polsce Formacja nazywana gitarową nadzieją kanadyjskiej sceny alternatywnej wystąpi na trzech koncertach w Polsce. Będzie to kolejne - po występach Gossip oraz Gogol Bordello - wydarzenie w ramach Roxy Stage. czytaj całość »


CF98 prezentują najnowsze dzieło
21 Grudnia 2009

CF98 prezentują najnowsze dzieło Najnowszy kawałek poppunkowego CF98 juz jest. Zarejestrowana w wakacje bieżącego roku w studiu Perlazza trzecia płyta zespołu ujrzy światło dzienne w pierwszej połowie 2010 roku. czytaj całość »


Biffy Clyro w Warszawie
21 Grudnia 2009

Biffy Clyro w Warszawie Szkocja Grupa Bifffy Clyro wystąpi  5 lutego 2010 r. w warszawskiej Stodole. Formacja będzie promować swoją najnowszą, piątą płytę "Only Revolutions". czytaj całość »


Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010
20 Grudnia 2009

Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010 Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010 roku, jednak nie razem z resztą członków Led Zeppelin. Page ma dość czekania i chce w przyszył roku powrócić z materiałem, jaki uda mu się stworzyć. czytaj całość »


Ozzy Osbourne zapowiada nowy album
19 Grudnia 2009

Ozzy Osbourne zapowiada nowy album Ozzy Osbourne ujawniła, że w czerwsu przyszłego roku zostanie wydany jego 11. solowy album.  Płyta roboczo została nazwana "Soul Sucka". Poznaliśmy także nazwy pierwszych utworów które znajdą się na nowej płycie. czytaj całość »


Hypocrisy i Hatesphere na dwóch koncertach w Polsce
17 Grudnia 2009

Hypocrisy i Hatesphere na dwóch koncertach w Polsce W styczniu w naszym kraju wystąpi legenda szwedzkiego death metalu - zespół Hypocrisy, promując nowy, świetnie przyjęty, album "A Taste of Extreme Divinity". Peter Tagtgren i
spółka znani są z bardzo żywiołowych występów i przez wielu uważani za jeden z najlepszych koncertowych zespołów w gatunku. czytaj całość »


« poprzednia 1 2552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.