Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Metalowy sen się ziścił! Metallica zagra w Polsce!
10 Grudnia 2009

Metalowy sen się ziścił! Metallica zagra w Polsce! Wszelkie przypuszczenia i plotki się sprawdziły. Na mapie europejskiej trasy legendy ciężkiego grania, grupy Metallica, znalazła się  również Polska. Zespół przyjedzie do naszego kraju 16 czerwca 2010 roku, aby zagrać jeden koncert w Warszawie, na lotnisku Bemowo.
czytaj całość »


Power of Trinity i Parano w Łodzi
8 Grudnia 2009

W najbliższy piątek (11.12.09) w Łodzi, w klubie Luka ul. Zgierska 26a, zespół PARANO zagra na jednej scenie z POWER OF TRINITY.
czytaj całość »


DVD od U2 już na wiosnę
7 Grudnia 2009

DVD od U2 już na wiosnę Wiosną przyszłego roku ukaże się dvd z zapisem koncertu U2 w Pasadena Rose Bowl z października tego roku. Koncert ten był transmitowany między innymi za pośrednictwem YouTube'a.
czytaj całość »


Nowe Atreyu już w sprzedaży
7 Grudnia 2009

Nowe Atreyu już w sprzedaży Na sklepowe półki trafiła dzisiaj nowa płyta Atreyu "Congregation of the Damned". czytaj całość »


Za kulisami "Spaceship"
5 Grudnia 2009

Za kulisami Puddle of Mudd wydał specjalny klip - "behind the scenes"  - pokazujący "kaskaderskie" wyczyny, które można zobaczyć w najnowszym singlu grupy. czytaj całość »


Rob Zombie powróci w lutym
4 Grudnia 2009

Rob Zombie powróci w lutym Na 1 lutego ustalono premierę nowego albumu Roba Zombie. Płyta stanowi kontynuację krążka "Hellbilly Deluxe" z 1998 roku.
czytaj całość »


« poprzednia 1 2550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.