Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Zgłoszenia do Live Rock Festival 2010
17 Grudnia 2009

Zgłoszenia do Live Rock Festival 2010 Live Rock Festiwal to przegląd zespołów amatorskich, w ramach którego kapele będą się zmierzać ze sobą o wejście do czerwcowego finału w pięciu eliminacyjnych koncertach. Zgłoszenia rozpoczęte!
czytaj całość »


Wielka czwórka na jednej scenie
15 Grudnia 2009

Wielka czwórka na jednej scenie Informowaliśmy już o tym, że na Sonisphere Festival 2010 zagrają Slayer, Anthrax, Mastodon oraz Behemoth.  Kolejnym zespołem który wystapi na warszawskim lotnisku Bemowo jest Megadeth. czytaj całość »


Soulfly mówi o nowej płycie
15 Grudnia 2009

Soulfly mówi o nowej płycie Na początku 2010 roku Soulfly wyda swoją nową płytę zatytuowaną "Omen". Grupa zdradziła kilka szczegółów dotyczących nowego wydawnictwa. czytaj całość »


Charytatywne aukcje
11 Grudnia 2009

Charytatywne aukcje Mystic Production oraz Fundacja "Dar Serca" organizują aukcję charytatywną na rzecz psów z przytuliska w Rachowie.  Na aukcjach znalazły się miedzy innymi oryginalne pałeczki Inferno (Behemoth) czy najnonowsza płyta Riverside. czytaj całość »


Znamy już pierwsze gwiazdy Roskilde 2010
11 Grudnia 2009

Znamy już pierwsze gwiazdy Roskilde 2010 Duński festiwal Roskilde jest jedną z największych rockowych imprez muzycznych, w czasie której na jednej scenie występują zarówno gwiazdy o renomie światowej, jak również mniej znane formacje. Najbliższa odsłona festiwalu odbędzie się w dniach 1 - 4 lipca 2010 roku. czytaj całość »


Nowy klip Rootwater
10 Grudnia 2009

Nowy klip Rootwater Na stronie grupy ukazał się najnowszy klip promujący ostatni album Rootwater zatytułowany "Visionism". Video zostało nakręcone do utworu "Living In The Cage". czytaj całość »


Machine Head podsumowują rok koncertowania oraz prezentują własne wykonanie Pantery
10 Grudnia 2009

Machine Head podsumowują rok koncertowania oraz prezentują własne wykonanie Pantery Lider grupy Rob Flynn w jednym z wywiadów podsumował intensywny rok na trasie. - Graliśmy z wieloma z naszych idoli - przyznał w rozmowie z about.com. czytaj całość »


Metalowy sen się ziścił! Metallica zagra w Polsce!
10 Grudnia 2009

Metalowy sen się ziścił! Metallica zagra w Polsce! Wszelkie przypuszczenia i plotki się sprawdziły. Na mapie europejskiej trasy legendy ciężkiego grania, grupy Metallica, znalazła się  również Polska. Zespół przyjedzie do naszego kraju 16 czerwca 2010 roku, aby zagrać jeden koncert w Warszawie, na lotnisku Bemowo.
czytaj całość »


Power of Trinity i Parano w Łodzi
8 Grudnia 2009

W najbliższy piątek (11.12.09) w Łodzi, w klubie Luka ul. Zgierska 26a, zespół PARANO zagra na jednej scenie z POWER OF TRINITY.
czytaj całość »


DVD od U2 już na wiosnę
7 Grudnia 2009

DVD od U2 już na wiosnę Wiosną przyszłego roku ukaże się dvd z zapisem koncertu U2 w Pasadena Rose Bowl z października tego roku. Koncert ten był transmitowany między innymi za pośrednictwem YouTube'a.
czytaj całość »


« poprzednia 1 2552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 następna »

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.