Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


O serwisie

Z racji tego, iż współcześnie "rock" jest definiowany bardzo szeroko i obejmuje cały wachlarz muzycznych gatunków, na naszych łamach jest miejsce dla szerokiej palety dźwiękowych barw. Zdarza nam się wychodzić poza ramy tematyczne serwisu.

Wsparci zapałem nowych współpracowników zamierzamy utrzymać pozycję w ścisłej czołówce serwisów muzycznych polskiego Internetu. Staramy się promować muzykę rockową, dostarczać najświeższych wieści, a także umożliwiać odwiedzającym budowanie społeczności ludzi zainteresowanych poszczególnymi gatunkami kojarzonymi z rockiem.

Opieramy się na mocnych filarach, które w ubiegłych latach stanowiły o sile serwisu: ogromnej bazie artykułów (głównie recenzji i wywiadów) oraz wysokim poziomie tych materiałów.

Nie interesują nas informacje, które można znaleźć w serwisach plotkarskich. Skupiamy się na tym co w muzyce najważniejsze.

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Forum

Nowe recenzje

Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.