Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje, organizacje oraz firmy chcące popularyzować oraz promować muzykę około rockową na łamach naszego serwisu.

Wykonawcy, menadżerowie, organizatorzy
Wydawnictwa, agencje, czasopisma, kluby
Sklepy internetowe

Dla naszych partnerów udostępniamy specjalny panel pozwalający na wysyłanie aktualności oraz informowanie o koncertach. Dzięki informacjom nadsyłanym bezpośrednio przez partnerów, wiadomości umieszczane na łamach naszego serwisu pokazują się w formie przygotowanej przez wysyłającego, a materiały takie jak aktualności zostają podpisane i oznaczone logiem partnera potwierdzając źródło.

Zapraszamy do współpracy oraz wspólnego organizowania akcji promocyjnych i konkursów. Kanały promocji oraz kontaktu z czytelnikami którymi dysponujemy zapewniają skuteczną promocję.

Recenzje płyt, materiały demo, patronaty
Skontaktuj się z nami przed przekazaniem lub wysłaniem materiałów. Nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich propozycji recenzowania płyt, a nie chcemy aby zagubiły się w natłoku spraw. Często, rozwiązaniem jest przesunięcie przekazania płyty na inny czas.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, także te innowacyjne :).

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja

Nowe recenzje

Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.